Не пропускайте "Списъкът на Шиндлер" довечера от 22.30 по bTV!

  • 2 760
  • 54
Уникален черно-бял филм на Стивън Спилбърг, разказващ за геноцида срещу евреите по времето на Втората световна война! Гледала съм го преди повече от десет години и пак ще го гледам тази вечер, въпреки че е много тежък и въздействащ филм и изобщо не е подходящ за късни часове. Не го пропускайте и вие, дори и да сте го гледали!
Виж целия пост
# 1
Аз ще го гледам въпреки , че е тежък филм.
Виж целия пост
# 2
Ще го пропусна ..
Идва ми в повече... дори се хващам в последно време, че и рекламата прескачам
Виж целия пост
# 3
Одавна се каня да го гледам, но все отлагам да си го пусна  Rolling Eyes
Сега мисля по ТВ да го гледам най-после  Peace (ама много късно бре, филма е 3 чАса и отиде до 1 Rolling Eyes )
Виж целия пост
# 4
 Все не мога да намеря подходящо време да го гледам този филм. Довечера пак е късно, а това означава пак да не спя спокойно после...не знам... много бил хубав, но много тежък.
Виж целия пост
# 5
Много добър филм, ще го гледам отново. Не ми е тежък, напротив, вдъхновяващ е ... акцентът в него е върху хуманното дело на Оскар Шиндлер  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Гледала съм го два пъти. Ще го гледам пак. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Благодаря че ми напомни,ще го гледам.
Виж целия пост
# 8
в тази връзка "мюнхен" пак на спилбърг също е много добър. за мен лично беше много по-разтърсващ от "списъка". ралф файнс прави обаче страхотна роля в него на гаден германски военен.
Виж целия пост
# 9
Ще го гледаме пак. Ако сме в къщи, де.

в тази връзка "мюнхен" пак на спилбърг също е много добър. за мен лично беше много по-разтърсващ от "списъка".
Peace И аз така мисля.
Виж целия пост
# 10
Чела съм книгата, предполагам филмът е много по-въздействащ.
Тази тема винаги ме разтърсва и оставя безмълвна  Confused
Виж целия пост
# 11
Чела съм книгата, гледала съм и филма, но пак ще го гледам.
Виж целия пост
# 12
О, много благодаря за напомнянето. Аз съм го гледала поне 10 пъти, имам го на двд, даже луксозно издание със снимки, с биографии на хората от действителността. Невероятен филм, както и Пианистът, мога да ги гледам всяка вечер. Тежки са, да, но така е било. Ще го гледам обезателно, пак благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 13
Уникален черно-бял филм на Стивън Спилбърг, разказващ за геноцида срещу евреите по времето на Втората световна война! Гледала съм го преди повече от десет години и пак ще го гледам тази вечер, въпреки че е много тежък и въздействащ филм и изобщо не е подходящ за късни часове. Не го пропускайте и вие, дори и да сте го гледали!

Поредната хомо-еврейска конспирация. Победа, атака.

Като те вълнува толкова темата за геноцида защо не потърсиш некой филм, който реалистично да описва системното изтребване на Палестинската държава, а?

Освен това разчистването не винаги е лошо. Няма да е зле да дойдат американците и да избият всички мангали. Тогава хем ще се освободи повечко земя - хем цените на парцелите няма да паднат ако се сещаш за кой мъдър геополитически ход става дума все пак, а?
Виж целия пост
# 14

Като те вълнува толкова темата за геноцида защо не потърсиш некой филм, който реалистично да описва системното изтребване на Палестинската държава, а?


 Laughing ще ми се да гледам и аз такъв филм, ама палестина няма своя холивуд, а хамериканския холиуууд е собственост на евреите, тъй че интересен е въпросът - може ли реално да бъде осъществен такъв филм, от кого и не на последно място - кой ще е разпространителят му?
а сетих се - мел гибсън  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия