Препоръчайте ми добър фризьор

  • 630
  • 4
Моля да ми препоръчате фризьор в центъра на София или Лозенец от който сте доволни, като  е желателно в салона да са съгласни да ме боядисват с моя боя. Оказа се голям проблем това, досега няколко години ходих все при една фризьорка, но отскоро вече тя не работи, така че ще трябва да се "преориентирам". В салони Кало например не се съгласяват да работят с бои, които не са техни, а на мен услугата с тяхна боя ми излиза солено. Та молбата ми е ако има и други като мен, които препочитат този начин и са доволни от фризьорите си - да ми пишат. В краен случай може и с боя на фризьора, стига да не е ужасно скъпа услугата - 50-60 лв за боядисване на коса направо ми съсипва бюджета за месеца. Предварително благодаря на тези, които ме консултират.
Виж целия пост
# 1
във Ваня стайл боядисват с боя на клиента, това е на Богатица 5, зад кафе XS-на Арсеналски. аз съм много доволна от там
Виж целия пост
# 2
Скоро имаше тема бял и черен списък на фризьорите.Потърси малко в следващите страници... Peace
Виж целия пост
# 3
Ул . Гургулят, зад  ФРЕНСКАТА ГИМНАЗИЯ
0898 87 84 98- Мария  Peace
Виж целия пост
# 4
във Ваня стайл боядисват с боя на клиента, това е на Богатица 5, зад кафе XS-на Арсеналски. аз съм много доволна от там

подкрепям  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия