Препоръка за количка за новородено

  • 897
  • 7
Здравейте момичета, скоро ще раждам и вече се виждам в чудо при избора на количка. Моля препоръчайте ми някакъв модел с цена до 600 лева - изикването ми е да е с големи гуми - няма значение дали триколка или с 4 колела, да става за новородено или ако не става да може да се прикрепя към нея кошче за кола на същата фирма.
Благодаря Ви !
Виж целия пост
# 1
Не се сърди ако никой не откликне на темата ти.
Тук има поне 100 такива или подобни.
Пусни търсачката или порови из форума ще намериш 1000 различни мнения.
Виж целия пост
# 2
хайде еди отговор от мен-ами за тези пари можеш да си вземеш чико кортина-530лв.,но ще я има чак април доколкото разбрах.Тя е с пълно легнало ,а има и кошница за кола.Също има колички и на Джордани,на Кам,На чиполино,на Кенгуро-изобщо разгледаи интернет магазините и ще се ориентираш за модели.
Виж целия пост
# 3
Благодаря на отговорилите ми. Вече съм разгледала сто пъти всички възможни интернет магазини, които предлагат колички и съм изчела всички статии в този форум. С това се занимавам   цял месец. За да може да ми помогнете по - ефективно конкретно ще питам за модели на фирма Cangaroo - моля майките, които са ги използвали или в момента ги ползват да кажат какви са им предимствата и недостатъците, които откриват в тях ( поне спрямо своето ежедневие ).
Става въпрос за Ecxlusive Cangaroo, Excess Cangaroo, Extravagance Cangaroo и Exclusive Carry Cot на Cangaroo.

Благодаря !
Виж целия пост
# 4
аз в някои форум четох ,че зимния кош вече не е начичен ,един вид че го няма в самия склад newsm78
Виж целия пост
# 5
Здравейте момичета, скоро ще раждам и вече се виждам в чудо при избора на количка. Моля препоръчайте ми някакъв модел с цена до 600 лева - изикването ми е да е с големи гуми - няма значение дали триколка или с 4 колела, да става за новородено или ако не става да може да се прикрепя към нея кошче за кола на същата фирма.
Благодаря Ви !

Аз лично ще ти препоръчам На Bebe Confort имат голямо разнообразие и на колички и на цветове и гумите според мен не са от голямо значение , моята е със средни гуми и вози много добре. Сменят и се три вида кошове вкл. кошница за кола.
Виж целия пост
# 6
А защо не си вземеш Giordani? В една тема се коментираше, че са по-добри от Cangaroo.
За 699 лв. в Пакостник има количка на Giordani със зимен и летен кош и столче за кола /в момента сайта е в ремонт за съжаление/.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92053.msg1608092
Виж целия пост
# 7
Мерси за отговорите !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия