Синьо от златна гривна на ръката

  • 1 027
  • 11
Нося златна гривна на ръката от многа години,но днес ми се случи нещо интересно.Цялата ми ръка беше синя,в областа на китката.До сега не ми се е случвало.Някой да знае от какво може да е?
Виж целия пост
# 1
1.Или гривната е менте и не е златна  Wink
2.Или е време да я почистиш  Laughing
Виж целия пост
# 2
На мен ми се случва така, но от пръстен, когато не съм добре, но не просто болна, а наистина зле...Например, бях се натровила с някакви храни и под пръстена ми беше черно, бяха ме нахапали жестоко комари, но толкова много, че ми беше отекъл единия крак, целия. Тогава пак ми беше почерняло. Видя ли така под пръстена започвам яко витамини и много мляко
Виж целия пост
# 3
1.Или гривната е менте и не е златна  Wink
2.Или е време да я почистиш  Laughing
Заключете темата,изчерпана е! Mr. Green
Виж целия пост
# 4
1.Или гривната е менте и не е златна  Wink
2.Или е време да я почистиш  Laughing
Заключете темата,изчерпана е! Mr. Green

Забравих си ключа в другия форум, ти твоя не го ли носиш?
Виж целия пост
# 5
Чувала съм, че това се случва (не се обиждай) на хора, които бълват негативна енергия. (болест, нервност, злоба, такива неща)  Peace
Виж целия пост
# 6
На мвн ми се е случвало с пръстени понякога, не всеки път, не мога да си обясня защо.
Нито пръстените са ми ментета, нито пък са били мръсни, единия път се получи и след почистване....
Нося и гривни, и колиета, но само на пръстите ми се е получавало така....
Виж целия пост
# 7
Да не съм объркала форума? newsm78
Виж целия пост
# 8
На мвн ми се е случвало с пръстени понякога, не всеки път, не мога да си обясня защо.
Нито пръстените са ми ментета, нито пък са били мръсни, единия път се получи и след почистване....
Нося и гривни, и колиета, но само на пръстите ми се е получавало така....

Може да е някаква реакция от препарати, крем или нещо друго  newsm78
Виж целия пост
# 9
Аз заради това си имам дълго нокътче на кутрето и си почиствам и бялото и зеленото и червеното. Нормална профилактика - все пак сме европейци вече.
Виж целия пост
# 10
Аз заради това си имам дълго нокътче на кутрето и си почиствам и бялото и зеленото и червеното. Нормална профилактика - все пак сме европейци вече.

 newsm78 Няма ли санкции за натрапници, които изпростяват всяка тема?
                 Ако има - време е вече.
                 Могат да започнат например от тук.
Виж целия пост
# 11
Никога не ми се е  случвало , а само злато нося.От сребро става така , да не би да е "бяло" злато  Grinning гривната Laughing ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия