Повръщане-какво да и дам за вечеря?

  • 1 808
  • 8
Ивайла снощи повръща 3 пъти на фонтан-много бях уплашена. Слава Богу няма температура, днес не е повръщала. Сутринта и давах прясно мляко с 2 сухара, на обяд супа, следобедна закуска нишесте.Въпросът ми е какво да и дам за вечеря?До сега всяка вечер беше кисело мляко с бисквити,ама сякаш ме е страх да дам кисело мляко  Sad Какво бихте направили вие? Супа,каша,прясно мляко с бисквити...или? Rolling Eyes
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Щом днес не е повръщала не мисля,че трябва да се притесняваш,дай си и както обикновенно мляко или каша,а ако повърне пак звъни на педито да питаш Peace.
Виж целия пост
# 2
а какво лошо има в киселото мляко?
а разстройство има ли - ако има, по-добре е да не даваш прясно мляко.
аз бих дала банан, сухар, ориз
Виж целия пост
# 3
колко е голямо детенцети ти?-дай му нещо което не е толкова водно-картофено пюре,ориз, или супа със сухари да стане по-гъста....а каква е причината за повръщането?
Виж целия пост
# 4
Няма разстройство.Колкото до причината за повръщането-ами не знам.Нощес ходихме до Пирогов, но не помогнаха особено. Тя има сополи от вторник-зъби са я напънали  Cry та предполагам, че нощес или нещо и се е погадило, може някой сопол да и е слязъл в гърлото...До сега не се беше случвало и си изкарах акъла. Не е болна-като повърне си е весела, не мрънка...знам ли...
Не искам да рискувам, за това се чудех коя манджа ще и е най-малък дразнител?  Thinking Да се закрепи до утре,пък ще си караме постарому.
Виж целия пост
# 5
В случая киселото мляко е по-добрия вариант от прясното, а след като е приела прясното мляко добре сутринта, няма проблеми да й дадеш сега кисело.
Виж целия пост
# 6
аз бих дала каша-оризова, или ориз със нещо , супа също може, със сухарче, щом днес е добер, може наистина нещо да се е задавила, моята така една нощ се задави и от зор повърна, и то доста,
Виж целия пост
# 7
Бързам да се включа и да ви благодаря от сърце  Hug Кашата е на Слънчо-поредна разновидност и май ще е тя! И ако някой още реши да пише-продължавам да чета  Wink
Виж целия пост
# 8
картофено пюре,ориз, или супа със сухари да стане по-гъста....
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия