Има ли майки от Исперих

  • 7 808
  • 62
Ако има майки от Исперих много ще се радвам да си пишем и да се срещнем да обменим опит по отглеждането на нашите малки съкровища.
Виж целия пост
# 1
Здравей, от години търся майки от Исперих във този форум. Ако си забелязала неколкократно съм пускала теми.
Приятно ми е да се запознаем Ани се казвам.
Виж целия пост
# 2
Направо страхотно, много се радвам,че има още някой от нашето малко градче.Аз съм Миглена.Надявам се като се постопли малко да се видим и да се запознаем ,ако не се познаваме.
Виж целия пост
# 3
здравейте,Исперихски мами.И  аз съм от Исперих,но вече близо 13 години ме няма.Чудесно е ,че се търсите,особено сега  през зимата,когато няма много разходки.Надявам се,че има много бебенца в Исперих,защото иначе съвсем ще се обезлюди хубавия ни град.Ще ви наглеждам темата,едва ли се познаваме ,но ще ми е интересно!! smile3501
Виж целия пост
# 4
Здравейте! Laughing
Сигурна съм,че има много мами от Исперих,но едва ли пишат.Май повечето като мен само четат .  WinkАз ви познавам,а и вие мен.
Бубичка теб не те познавам,но нямам нищо против да се запознаем,ако се срещем някой ден.
Виж целия пост
# 5
Ако има майки от Исперих много ще се радвам да си пишем и да се срещнем да обменим опит по отглеждането на нашите малки съкровища.

Megan_rad и nadiatq познаваме ли се?
Колко са големи децата ви?
Виж целия пост
# 6
Къде се скрихте, пишете!   Shocked Laughing
Виж целия пост
# 7
Хайде мамчета живеещи сега и не вече в нашето малко и китно градче пишете! Не се притеснявайте. Тук може в тези студени зимни дни пак да си говорим,след като не можем да излизаме навън да се срещаме по градинките.
Виж целия пост
# 8
здравейте,Исперихски мами.И  аз съм от Исперих,но вече близо 13 години ме няма.Чудесно е ,че се търсите,особено сега  през зимата,когато няма много разходки.Надявам се,че има много бебенца в Исперих,защото иначе съвсем ще се обезлюди хубавия ни град.Ще ви наглеждам темата,едва ли се познаваме ,но ще ми е интересно!! smile3501
Мерцедес идваш ли си често през годината в Исперих? Може да се срещнем някой ден на разходка.
Виж целия пост
# 9
За съжаление-не, последно идвах след Коледа по приятен повод- кръщавахме племенника.
Виж целия пост
# 10
За съжаление-не, последно идвах след Коледа по приятен повод- кръщавахме племенника.

А кои са роднините ти от Исперих може би ги познавам?
Виж целия пост
# 11
Ух, извинявай, но ти се разрових из публикациите и една тема, започната от теб, искрено ме заинтригува- за имената Милен, Кунка и т.н. То аз май въпросните личности ги познавам Rolling Eyes,щото друга жена с име Кунка не знам, освен на доктор Драганов жена му. Владимир се казва едния ми брат, колега е на Драганов. Зададох ти май загадка Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Да, точно така - за Кунка на д-р Драганов става дума в публикацията ми. Ами сещан се за Владимир, койта май е син на г-жа Градева - ако не се лъжа...
Виж целия пост
# 13
Не  е той, а тази Градева нещо не я помня.....учила  съм в Гимназията, явно не е от там.
Виж целия пост
# 14
Здравейте,

Защо така сте спрели да пишете в темичката  Confused Разбрахте кой - кой е и край, така ли  Wink

Аз чак сега я открих и ще се радвам да се върнете тук и да обменяме информация относно ставащото в нашето малко градче  Simple Smile

Не съм си идвала от една година и много ми е домъчняло вече, но другата година вероятно и това ще стане  Wink А до тогава ще се срещаме тук  Mr. Green

Хайде, очаквам включване  Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия