правилно ли е да го храня за да заспи

  • 463
  • 11
ние се будим към 6ч и тогава закусва после следва игра към 10ч. вече се уморява и изнервя , но не заспива, понякога притваря очи за секунди и веднага се събужда ако се опитвам да го загъвам и слагам в леглото се ядосва и реве силно, само с мляко заспива АМ или кисело мляко    в 13ч обядва и към 17ч пак същото мляко около 120-150мл. и заспива  21ч също мляко. оставяла съм го без млако или ако го храня с друго от лъжичка не заспива, правилно ли е че му давам мляко за да заспи и докога да му давам вечер мляко преди сън приятелки ми казвам , че ги хранят и след 1ч слагат децата си в леглата и те си заспиват сами , това ми се струва невъзможно за мен Ако се събуди през ноща пак само с мляко заспива.
Виж целия пост
# 1
Ние винаги преди лягане си изпиваме по 1-2шишета с кисело мляко.За 24часа заминават по 5бр млека.Чела съм някъде,че така се успокоявали.Според мен е нормално.
Виж целия пост
# 2
Няма страшно- още ти е малко бебчето  Wink
Виж целия пост
# 3
Ние ядяхме денонощно до 4,5 години.Първо мляко,после крем. Blush
Виж целия пост
# 4
Няма страшно- още ти е малко бебчето  Wink
newsm10
Виж целия пост
# 5
на 9 м.  - от 6 до 10 са 4  часа(например) , дай му да яде на детето, то си показва , че  е гладно , защо не.Саги още заспива само с млеко , въпреки , че яде обща храна през деня.
Виж целия пост
# 6
Ами като не заспива иначе, нямаш голям избор  Grinning Спокойно, и ние заспиваме още с мляко - и вечер, и на обяд.
Виж целия пост
# 7
Нека папка, щом го успокоява  Grinning
Виж целия пост
# 8
И моите заспиват така, откакто са се родили - батко Дани не прави изключение от това "правило", само дето си мие зъбките след като си изпие млякото.

И Ива , и Дани все още пият мляко около час след закуската, обяда, вечерята.

Мони пък, още по-често (само на кърма е обаче)  Wink



Не се притеснявай, повече ли щеше да те радва, ако не искаше мляко и се чудеше как да го накараш да го пие  Wink  Hug

През нощта обаче със сигурност не е гладен - просто му е навик тогава.

Дани също имаше едно среднощно шише с мляко, докъм година и половина някъде... По настояване на татито  Wink реших да го махнем - първо го заместих с водичка, 2-3 дни обаче след водата се будеше и пак искаше мляко... След това свикна и когато търсеше му казвах, че след малко ще му дам, а той, докато чакаше и заспиваше...  Grinning

Виж целия пост
# 9
Не мисля 4е правиш нещо нередно. Напротив!
Виж целия пост
# 10
Щом му се яде, давай му, още е малко детето, няма страшно! Hug
Виж целия пост
# 11
Моята дъщеря също заспиваше само с мляко. Аз това й го броях за вечеря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия