болничен при преносване

  • 1 851
  • 13
Здравейте! Някой може ли да ми каже при положение, че пренося мойто бебче, кой трябва да ми издаде болничен от датата на термина до датат на раждане? newsm78
Виж целия пост
# 1
Този, който ви е издал първия болничен за 45 дни преди термина.
Виж целия пост
# 2
Zдравей, на мен ми го издадоха от женската консултация, където ходех, но разбира се чак след като родих. Трябва лекаря, който ти следи бремеността и вече ти е издал 45 дневния болничен, да ти издаде и болничния за преносване.   bouquet
Виж целия пост
# 3
Аз преносих 9дни и болничен ми даде лекарката ,която ми следи бременоста
Виж целия пост
# 4
Zдравей, на мен ми го издадоха от женската консултация, където ходех, но разбира се чак след като родих. Трябва лекаря, който ти следи бремеността и вече ти е издал 45 дневния болничен, да ти издаде и болничния за преносване.   bouquet
Виж целия пост
# 5
Аз преносих една седмица и след като родих си взех болнични от гинеколога от датата на термина до раждането.
Виж целия пост
# 6
Цитат
Zдравей, на мен ми го издадоха от женската консултация, където ходех, но разбира се чак след като родих. Трябва лекаря, който ти следи бремеността и вече ти е издал 45 дневния болничен, да ти издаде и болничния за преносване.
Peace
Виж целия пост
# 7
на мен ми го даде педиатърката
Виж целия пост
# 8
преносих осем дни, даде ми го педиатърката
Виж целия пост
# 9
Simple Smile Издава се от лекаря следил бременността ти, естествено след като родиш и естествено съпругът ти или майка ти отива да го вземе Simple Smile
Поне при мен беше така, за което гинеколога ми ме предупреди в седмицата, в която следяха тоновете на бебето.
  Успех и здраво бебче! bouquet
Виж целия пост
# 10
преносих 5 дни издаде го личния лекар
Виж целия пост
# 11
от болницата в която родих ми дадоха и 2 болнични,за раждане и дните в които преносих
Виж целия пост
# 12
от болницата в която родих ми дадоха и 2 болнични,за раждане и дните в които преносих

И на мен така!
Виж целия пост
# 13
На мен ми го даде моят личен лекар
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия