На каква Т живеете

  • 4 034
  • 85
Ами това е въпросът. Не говоря за бебета. Каква е Т у вас?
Виж целия пост
# 1
Варира от 18-19 до 21-22 при отворени врати между стаите и отопление с климатик.
Виж целия пост
# 2
Където е климатика, между 25 и 28.
В другите стаи е хладилник Crazy
Виж целия пост
# 3
Варира от 18-19 до 21-22 при отворени врати между стаите и отопление с климатик.

Почти същото.
При нас климатикът е в хола, а той топли основно хола и кухнята, която е със свод.
В спалните работи парното, но вратите се отварят постоянно, затова и температурата варира.
Виж целия пост
# 4
Между23-30.Местно парно.
Виж целия пост
# 5
Аз не обичам да е голяма жега и затова у дома температурата варира между 19 - 21 градуса!
Виж целия пост
# 6
на парно сме-21-22 градуса подържаме
Виж целия пост
# 7
През деня е около 25-30 защото аз съм много зиморничева,а вечер пускаме и камината и температурата се качва и над 30
Виж целия пост
# 8
18-20 градуса, локално парно.
Виж целия пост
# 9
На 20 градуса.
Виж целия пост
# 10
От 19 до 22/с климатици/.Вкухнята е 17-18.
Виж целия пост
# 11
Около 25 градуса, на локално парно сме .
Виж целия пост
# 12
newsm10
Виж целия пост
# 13
на не пове4е от 16-18 градуса, като гледам термометъра, ве4ер пускам газовата, мъжа е зиморни4ав!в момента е 14 в къщи! да не ви разказвам какво прави бебка, със ставането е навън  и се прибира за спане, 4ист въздух ли диша,ама се калява!каката в бг , откакто се роди в нов апартамент, с три радиатора не успявахме да ка4им 16/18градуса и  така сме я къпали, и тя е калена!като знам другите тука как живеят даже без топло ,свикналиса да  се обли4ат  по-дебело! абе пустиня!
Виж целия пост
# 14
18-20, отопляваме се на ток.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия