Новата (разрушена) площадка в Борисовата градина!

  • 548
  • 6
Да-а това е голата истина - направиха я септ. newsm44, а днес вече и е нужен ремонт...  newsm61люлките за най-малките са счупени... и това е само началото. Искам да пиша за манталитета на всички, които отглеждаме децата и се надяваме на някой или нещо да промени живота занапред към по-добро. Е няма как да стане  Naughtyкогато ние сами нищо не правим... Табелката на люлката, на която пише, че е за деца до 3г. е предназначена да информира и предупреждава, обаче явно, когато другите люлки са заети детето може да се "натъпче" и в бебешките кошчета... е резултатът е налице...
Виж целия пост
# 1
Много неприятно. Sad
И за съжаление, нямам нито обяснение, нито решение на проблеми от подобен характер.
Виж целия пост
# 2
и аз съм виждала на влакчето за най-дребните накачулени деца на по 8-10 годинки.Които например скачат по покрива или други подобни. Даже съм си позволявала да им кажа, че точно тези играчки са  3 годишните. Защото в този момент застрашават безопасността на мъниците и разбира се - спомагат за брзото трошене. Лошото е, че тези деца не са "безстопанствени", даже родителите им пият кафета по съседските пейки, но няма кой да им направи забележка и просто да им обърне внимание.
Виж целия пост
# 3
веднъж като бяхме там, малката поиска да яде във влакчето Заио Баио и аз  забраних, за да не цапа. След малко тя ме вика там да видя как две не много малки деца под благосклонния поглед на родителите си (обичам ги тия, дето носят анцузи и когато не са на джогинг) ядат пуканки и както ядат, така свинят всичко около тях, та бебчетата направо се пързаляха върху пуканките. Ефект от забележката ми - никакъв - ми малки са дицата, какво искати! Докато има такива мърляви родители, не виждам как ще се пази.
Виж целия пост
# 4
За съжаление невъзпитаните са твърде много, за да може нещо хубаво да оцелее на обществено място. И както вървят нещата ми се струва, че отиват към по-лошо. Според мен трябва да има сериозни глоби, които се прилагат на практика, както и ясни, и валидни за всички правила.
Просто градовете ни са гета - навсякъде боклуци, фасове, почупено, обърнати кофи за боклук и т.н, но на повечето от живеещите хора сякаш изобщо не им прави впечатление.....
Виж целия пост
# 5
добре де ами как хубавото да остане? в кварталната градинка на пътеката към пързалката (която е от дърво и е на метър и нещо от земята) има няколко участъци през които е опасно да се мине, защото има големи дупки?... такова ли ни е племето, защо не умеем да пазим и да се радваме на труда на другите?
Виж целия пост
# 6
Пред очите ми една майка се беше пльоснала в люлка за по-големите деца. Явно съм събрала доста яд в погледа си и стана Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия