Помощ с един превод. Спешно!

  • 1 651
  • 30
Здрасти на всички.
Случката е следната. Работя като преводач на филми от английски на български, сега правя едно анимационно филмче "Уич", но се разболявам и ми е адски зле на тиквата. Трябва утре да е готово, та се чудех дали няма някоя добра женица сред вас, която да помогне с няколко странички, преди да съм вдигнала температура.
Виж целия пост
# 1
Оу, това с УИЧ не е ли малко кофти, четях го преди време и си има разни специфични думички... Всъщност може и да няма... Филчето не го знам как е. Бих ти помогнала но не съм сигурна че ще се справя...
Виж целия пост
# 2
Има, гадината мръсна, но преди мен го е правила друга преводачка, аз го взех на 43 епизод, и можеш да си представиш как се справям на места като не знам за какво иде реч. Но като цяло е на елементарен детски език.
Виж целия пост
# 3
Кофти. Аз го четях това, от първи брой до... Не знам и аз кой. Сега са на 50ти, може би до 30ти съм го чела. После ми писна. И то е на съвсем детски език, с изключение на специфичните думички... Намери ли си кой да ти помогне?
Виж целия пост
# 4
Не, никой не ми се връзва на молбите
Виж целия пост
# 5
Ако искаш мога да се пробвам, имам добро ниво на английски... Доколкото знам няма особено сложни диалози...
Виж целия пост
# 6
Ако бъдеш така мила и добричка, и отзивчива, и жертвоготовна и.... абе, съфорумка:)
дай ми майл адрес.
Виж целия пост
# 7
nea_orlean@yahoo.com
Виж целия пост
# 8
Много моля никой от четящите да не си каже: "Тая, па, иска помощ за работата, защо да го правя, като това си е нейно задължение..." и т.н.
Просто кофти момент, вярвам, че ако имам с какво и аз бих помогнала на вас.
А и дори да не стане сега, поне видях, че в този форум действително може дас е разчита на хората.

Извинете ме, но аз отивам да умра... cold smile3537 Sick
Виж целия пост
# 9
Не умирай. На всеки се налага да поиска помощ. Нямаме график с дни, през които да сме болни. И съм сигурна, че никой не си мисли такива неща. Wink
Виж целия пост
# 10
Много благодаря за помощта  bouquet Hug
Виж целия пост
# 11
Молбата звучи сухарски  Crazy
Виж целия пост
# 12
Изобщо не е сухарско,има нужда момичето.Даже и помогнах,ако щеш ме мисли за сухарка.Не всички са егоисти.
Виж целия пост
# 13
Много лошо се е получило.... дано да се оправиш по-бързичко и дано да не е новия грип, че бил тежък.....добре, че има добри хора...  bouquet
Виж целия пост
# 14
Здрасти на всички.
Случката е следната. Работя като преводач на филми от английски на български, сега правя едно анимационно филмче "Уич", но се разболявам и ми е адски зле на тиквата. Трябва утре да е готово, та се чудех дали няма някоя добра женица сред вас, която да помогне с няколко странички, преди да съм вдигнала температура.

Поне начинът на изразяване ми звучи странно. Поне за мен.
Здрасти на всички  Tired
Зле ми е на тикватаRolling Eyes
Добра женицаRolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия