Кажете за хидромасажните вани

  • 808
  • 4
 Имате ли хидромасажни вани? Какво трябва да знам когато си избирам такава вана? Трудно ли се монтират - майстор трябва ли? При нас мястото е такова, че трябва да е 170/70 см.
 А някои ми казват за какво ти е вана като нямаш ТЕЦ, колко пъти ще я напълниш като си на бойлер и аз  Rolling Eyes съм в чуденка.
 Колко често си пълните ваните?
Виж целия пост
# 1
Да имаме само,че нашата е ъглова.За монтажа-незнам нямаше ме когато са я монтирали,а за топлата вода-мисля,че един 200л.бойлер ще ти е предосатъчен-поне така направиха наши познати.Стига им за абсолютно всичко.Иначе ние сме централно на газ и това според мен е възможно най-доброто решение.Парното ни е на газ и бойлерът е вързан към него.
Виж целия пост
# 2
Ние имаме такава -130 на 130. Важно нещо е разпределението на дюзите. Направило ми е впечатление, че на повечето вани дюзите са от стрени и ефекта им е никакъв. Нашите са разположени по следния начин - четири неподвижни на гърба, които образуват формата на трапец, по две подвижни-насочващи се от страни по протежение на тялото и две насочващи се при стъпалата. Според мен това е оптималния вариант, за да бъде масажът пълноценен. Peace
Майстор мисля, че трябва за да се монтира и трябва да имате необходимите изводи за топла и студена вода и ток.
ТЕЦ-ът със сигурност е предимство. Ние имаме такъв, а за периодите на профилактика ползваме проточен бойлер.
Аз лично не ползвам вана по-често от веднъж на 2-3 седмици, но синът ми, който е на 9 години я ползва максимално - 2пъти в седмицата и пада голяма игра.
Виж целия пост
# 3
 А на коя фирма е ваната ти Стес? как е по-добре да са разположени дюзите - на дъното или отстрани?
 И още нещо - акрилна или метална? По принцип акрилните вани не пожълтяват ли с времето?
Виж целия пост
# 4
Марката според мен няма голямо значение, нашата я купихме от Hydrosystems.
Дюзите са разположени от страни и е акрилна. Честно казано не знам кои са по-добри. От три години я ползваме и за сега не е пожълтяла. Успех! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия