Тема за Бърди - защо се случва това.....

  • 11 519
  • 151
Много притеснена последните дни писах няколко съобщения на Бърди, очаквах и да се включи в темата ми, но....за мое голямо очудване не го направи, винаги се е отзовавал веднага, на мига. Confused
Едва днес ми обясни на лични, за какво става въпрос, НЯКОЙ си е позволил да му забранява на лични да пише във форума, обиждал го е, наричал го е с много просташки думи....
Питам защо? От къде на къде? Аз и много други майчета имаме нужда от негово мниние, съвет, в момент когате не вярваме дори на себе си.
Как може такова нещо, той отказва да отговаря на въпроси, докато наистина не се спре с обидите и заплахите към него на лични съобщения - това за мен е прекалено!
Стремежа за унижение на другия не трябва да присъства в прекрасния ни форум, трябва да има повече толерантност, да уважаваме другия, да позволим на тези, които имат нужда от него да контактуват свободно....
Призовавам към дискусия - нормална, етична, умерена.
Нека всеки от нас си даде сметка, за това, че ако на него не е полезен Бърди, на друг е , че ако той няма нужда от съвет и мнение, друг има...
Искам да попитам тези, които са го наругали така грозно - вие ли ще ми пратите оризово брашно , когато в цяла България няма, вие ли ще ми пратите пудра, крем, лепенки и куп други неща...на вас ли да покажа снимка с обрив на бебка и вие ли веднага ще реагирате къде да отида незабавно - -момичета, моля ви, недейте така, дайте правото на всеки да реши, кога, защо и дали ще се ползва от нечии услуги.
Обичам много нашия форум, много от вас са ми пирятели в реалния живот, не мога да дишам без вас - мой виртуални дружки, нека преосмислим всичко това още веднъж.
Благодаря за търпението да изчетете моя така объркан пост!  bouquet
Виж целия пост
# 1
подкрепям горното!
Виж целия пост
# 2
аз също се чудех защо бърди не пише вече.бих желала да се включва с мнения и дано темата не се превърне в грозен спор...
Виж целия пост
# 3
И аз съм напълно съгласна с Буболина!
На мен също Бърди много ми помогна, когато Мони имаше варицела, пращах му снимки, консултира ме - благодарение на него не си тормозих детето да стои една седмица без къпане, а си я оставях да се плацика във ваната, защото това бяха единствените моменти, в които не плачеше!
Този, който си е позволил да обижда на ЛС, е постъпил много долно! Naughty
Виж целия пост
# 4
Дано наистина не се превърне, защото просто няма за какво да се спори, не знам кой и как би обяснил подобно държание на лични, и то на човек, от когото някой от нас наистина имат нужда.
Моля за втори път - да дискутираме, да ползваме умерен тон, да не се караме по между си, само защото мислим различно! Hug
Виж целия пост
# 5
Лелееееее, той затова ли не ми върна отговор ....питах го нещо за бебето, и ми беше обидно, че не ми отговори, защото ДОСТА РАЗЧИТАХ НА НЕГО newsm78 Аз досега само съм чела негови публикации, и доста толерантно го помолих за помощ, но уви...той човека сигурно яко е засегнат...да му се невиди ....кви хора има...чак пък да го обиждат ..ЕГаТИ!!!
Виж целия пост
# 6
И аз съм съгласна с Буболина-и на мен ми направи впечатление ,че напоследък не се включва-а ето го и обяснението.На мен също ми е помагал със съвети,но аз принципно се обръщам към него винаги на лични.Много жалко е това .Тук наистина има хора които имат нужда от него колкото и това да не се харесва на всички.
Виж целия пост
# 7
...момичета, тогава как да го питам Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 8
И аз мисля, че не е толерантно такова отношение към човека, макар ние с него все да сме в спор с ваксините Laughing Но като специалист, смятам, че си разбира чудесно от работата и много хора се нуждаят от неговите съвети. Харесвам много схемата му за захранване на бебетата и много други неща. Не ми се е налагало да ползвам услугите му, но много други ги ползват. И е грозно такова отношение към Човека Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Само забравих да пиша, че лично се убедих, че във форума витае мошеник и то от най - долен клас, лично контактувах и съм бясна, но това е друга тема, която ще пусна друг път!
Виж целия пост
# 10
И аз скоро писах на Бърди,а отговор не получих....Сега разбирам защо.
Подкрепям Буболина напълно !
Да бъдем по-толерантни,този човек много ни помага и не заслужава такова отношение .
До кога в България на хората с различно и по-интересно мнение ще се гледа като на врагове......


Само забравих да пиша, че лично се убедих, че във форума витае мошеник и то от най - долен клас, лично контактувах и съм бясна, но това е друга тема, която ще пусна друг път!


Буболина,знам кого визираш,искам да поговорим за това,но ще ти пиша на ЛС като се върна в България .....
Виж целия пост
# 11
В името на дискусията: целият този драматизъм около Бърди ми идва в повече. И аз съм му задавала въпроси, отзовавал се е, благодарила съм му (друг е въпросът доколко съм била съгласна с отговорите, но още едно мнение не е излишно).
ОБАЧЕ: като е толкова обидчив, да не пише...
Това е форум.
Все някога някой пише нещо, което на някой друг не му харесва или намира за обидно.
Все някога се намира някой, който излиза от рамките на добрия тон повече или по-малко (за съжаление, когато става на ЛС, няма как да се предотврати, нали?).
Все някога модератор заключва тема, която друг някой намира за полезна.
СЛУЧВА СЕ. Ако всички бяха толкова обидчиви, май нямаше да има форум...
Още повече, че самият Бърди съвсем не е пример в това отношение с вечните си назидателни изказвания в стил "неграмотните български лекари" и "неграмотните български родители".
Надявам се тази тема да бъде заключена преди да се е превърнала в поредната "драма".
Виж целия пост
# 12
Бърди ако обича да не плете интриги, ами ако има нещо такова наистина - да се оплаче като хората на когото трябва и нещата ще се оправят.

Аз поне не знам някой да му е забранявал да пише, освен разбира се във форума, в който пишат само представили се лекари, а това е негов личен избор.
Да не отговаря на лични съобщения не виждам абсолютно никаква причина.

И наистина, започва да става малко досаден този драматизъм вече.
Виж целия пост
# 13
Maria.St , не трябва да поставяш така нещата- ОБАЧЕ: като е толкова обидчив, да не пише...
аз лично съм заинтересувана да пише, сигурна съм че не съм сама в това си желание, в крайна сметка никой не е длъжен да търпи обиди от рода на :
"не си нищо повече от обикновен посетител", "забраняваме ти да пишеш в новия форум", "неудачник, търсещ изяви", "простак" и др. подобни
Виж целия пост
# 14
Драматизъм няма.Това са си нашите лични мнения,сигурна съм ,че никой няма за цел да драматизира  ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия