Huggies

  • 6 469
  • 25
Вчера имаше промоция тук на Huggies и ако вземеш 2 кашона, третият го дават безплатно. Взехме. И друг път съм купувала Huggies, но такова чудо за първи път виждам - памперсите се редуваха през един - на един отзад твърдо, на следващия - отпред. Под твърдо имам предвид някаква пластина, като тънка ламарина или дърво, ама кораво, не се огъва, не се пречупва, нещо като картон е явно. И как да слагам на сина си това на най-нежните места?  #Cussing out И цели 3 кашона  Twisted Evil Освен това имат и  някакви бодливи малки топченца отвътре, направо не знам как е възможно да продават това за малки бебета  ooooh!
Утре ще ходя да се разправям в магазина и ако не го вземат обратно, ще се обърна към фирмата  Crossing Arms

Имали ли сте такива неприятни изненади от някоя фирма?  Close
Виж целия пост
# 1
И това в Брюксел ли??? Аз мислех, че само у нас стават такива простотии Sad
Виж целия пост
# 2
И аз не съм доволна от тях!
В България бяха ОК, копувах и Памперс и Хъгис.
Тук обаче, уж продават американски но са пълен боклук. Още на втория забелязах, че кожата на Стиви е мокра - между крачетата и на дупето, въпреки, че при смяна на дайпера слагам крем. На втория ден се беше зачервил... Никакви Хъгис повече, оставам вярна на Памперс.
Съжелявам, че си се излъгала с 3 кашона  ooooh! , аз поне минах само с един пакет.
Виж целия пост
# 3
Има,има изненади.С Памперс.Доста време слагах Либеро,но нали са по-дебели,реших да не и пречат при ходене и почнах да купувам Памперс.Вътре едни зелени ленти,едни гадости.Много лошо качество.Преди време взех Кан бебе-турски,от един детски магазин ,почти на цената на Памперс са и с пет пъти по-добро качество.Пак са така изрязани и удобни за ходене,както и тънки.Но ги няма тези зелени ленти и не са твърди.Писна ми да ни пробутват ментета!
Значи засега минавам на Кан бебе,докато и там не стане някоя издънка. Mr. Green
Виж целия пост
# 4
С големия ми син ползвах само Хъгис - най доволна бях от тях. С малкия пак така започнахме, но май ще ги сменяме. Струва ми се че са занижили много качеството (но не и цената). Последно взехме един огромен кашон с 3 големи пакета памперси вътре. Стоят едни такива хартиени, пропускат лесно, еластичната лента не е толкова еластична.
Виж целия пост
# 5
В Брюксел, да  Rolling Eyes
Наистина са ги променили, бях доволна, сега все едно аз съм ги правила от велпапе в час по трудово  Crazy
Виж целия пост
# 6
Ооооооооооо, и тук има такива издънки. Не е картон това. Просто е прекалено пресован абсорбента и затова е толкова твърд. Намачкай го малко между ръцете си и виж дали ще се оправи. Не че това е нормалния начин да ползваш памперси де. Аз имах такава издънка с Памперс и оттогава не купувам. В момента взимам Мамия, Кан бебе и Молфикс. Купувам ги на 30 стотинки бройката и съм много доволна. Хем са качествени/засега/ хем са с около 10 стотинки, по-ефтини от Памперс/за бройка имам предвид/.
Виж целия пост
# 7
Тук има промоции сега 3 za 2  и се чудех дали да не им пробвам новите видове на Хъгис. Досега бях с най-обикновенните им - Актив фит. Някой ползвал ли е нейчъръл фит (червени опаковки)...
Блонди, при вас има ли Labell памперси? Опитай ги, ще останeш доволна.
Виж целия пост
# 8
Ренци, мачках, ама не става. Не се пречупва, не омеква, а пък и отвътре как да махна бодливото, то не е само едно  ooooh!
Ще ги върна, би тярбвало да ги вземат, ако не кажат, че промоционалните стоки не се приемат обратно  Thinking
Мише, няма, тук изборът на всякакви бебешки стоки и храни е доста ограничен, в България има много повече неща. Има само Памперс и Хъджис и някакви техни видове.
Виж целия пост
# 9
Да, и тук е така - аз съм във Франция. Та Лабелл е един от местните видoве, които много приятно ме впечатлиха. Може и по белгийско да ги продават, знам ли.
Виж целия пост
# 10
И тук качеството на  Huggies вече е под всякаква критика, твърди, пропускат, на някои места чак ранички станаха от зачервяванията.
Виж целия пост
# 11
аз не харесвам памперсите на Хъджис  Naughty купих само един път и не останах доволна!
но пък гащичките им са страхотни-няма други като тях... Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 12
И аз не харесвам Huggies - много са ми дундести и така и не разбрах защо толкова ги превъзнасят. Едното ми обяснение е, че понеже общо взето са най-скъпите на пазара (поне в България) се счита че е по-престижно да се ползват, знам ли  newsm78 Другото, което така и не проумях е защо всички ги наричат Хъджис, при положение че и слабо запознатите с английския би трябвало да го прочетат Хъгис (от hug = прегръщам).

Емия,  зелената лента в пелените на Памперс е слоя, който е защитен и не пропуска урината обратно от пелената към кожата на бебето (поне така го обясняват в рекламите). Не знам защо реши че е някакъв боклук и че пелените са менте.
Виж целия пост
# 13
ей,вие ме разочаровахте за Хъгис. Тъкмо бях доволна от тях. Така изхвърлих половин пакет Памперс, от джъмбо пакетите. Постоянно изпускаха, на всяко едно пишкане. После взех хъгис и от тях останах доволна. Бах чувала че джъмбо пакетите са супер ментета, явно наистина е така. А сега има памперси на Чико, някой ползвал ли ги е да каже?
Виж целия пост
# 14
Има,има изненади.С Памперс.Доста време слагах Либеро,но нали са по-дебели,реших да не и пречат при ходене и почнах да купувам Памперс.Вътре едни зелени ленти,едни гадости.Много лошо качество.Преди време взех Кан бебе-турски,от един детски магазин ,почти на цената на Памперс са и с пет пъти по-добро качество.Пак са така изрязани и удобни за ходене,както и тънки.Но ги няма тези зелени ленти и не са твърди.Писна ми да ни пробутват ментета!
Значи засега минавам на Кан бебе,докато и там не стане някоя издънка. Mr. Green
зелените ленти са на Памперс актив бейби и са за да попиват по-добре.
Аз съм много доволна от тях Rolling Eyes
Явно и при тях има някакви ментета.
Аз купувам само от Била и не съм имала проблем
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия