Reklamna akciq na Martima-kozmetika na L'ACTION

  • 879
  • 13
здражейте мамчета,и аз сам мама на 6 месечно бебе и имах проблем с кожата на корема но откакто ползвам крема за стягане на L'ACTION сам много доволна,тази козметика има невероятни неща,има крем за крагоже около очите,крем за отпуснат бюст и мн други неща,ако ви интересува ми пишете на емайл:nadi4ka_82@abv.bg,в момента има 30%намаление
Виж целия пост
# 1
Това коя подред тема за намалението на тази козметика  е Wink Не се сърди, ама който се интересува ще види и без да пишеш отново Peace
Виж целия пост
# 2
няма за какво да се сърдя,но не мисля че само моята козметика се повтаря,ти не виждаш ли че всичките теми се преповтарят ежедневно Simple Smileаз просто искам да помогна
Виж целия пост
# 3
  newsm10
Виж целия пост
# 4
Крема за корем на Лаксион е наистина страхотен! Родих преди три месеца и с негова помощ успях да стегна отново кожата в коремната област. В комбинация с малко упражнения резултата е невероятен! Препоръчвам ви го!
Виж целия пост
# 5
с тези акции..., хубаво де, ами и ние консултантите на Орифлейм ако почнем така да пускаме Mr. Green, няма проблем, дано се отзоват повече мами, аз съм си доволна от моята си марка Peace
Виж целия пост
# 6
извинявай но това е лечебна козметика,и е точно за проблемни зони,вие от Орифлейм каква лечебна козметика предлагате?
Виж целия пост
# 7
добре, не споря, само казвам че е все козметика, а по тв- то бях гледала че няма лечебна или медицинска козметика newsm78, но дано има желаещи, успех Peace
Виж целия пост
# 8
благодаря Wink
Виж целия пост
# 9
А нещо като каталог или някъде където да разгледаме предлаганите продукти?
Виж целия пост
# 10
ми то момичето беше дало мейл да пишем там ако се интересуваме Peace
Виж целия пост
# 11
Аз явно падам от небето, но за първи път чува за тази марка Embarassed Ще ти пиша на имейла за повече инфо Simple Smile
Виж целия пост
# 12
не си само ти и аз не я бях чувала Peace
Виж целия пост
# 13
здражейте мамчета,и аз сам мама на 6 месечно бебе и имах проблем с кожата на корема но откакто ползвам крема за стягане на L'ACTION сам много доволна,тази козметика има невероятни неща,има крем за крагоже около очите,крем за отпуснат бюст и мн други неща,ако ви интересува ми пишете на емайл:nadi4ka_82@abv.bg,в момента има 30%намаление
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия