Нагоре или надолу пишката в памперса?

  • 7 226
  • 63
Моля да ми кажете: нагоре или надолу са пишките на момченцата Ви, когато слагате памперс? Чувам какво ли не по темата....

 Hug
Виж целия пост
# 1
Педиатърката каза нагоре.Слушам я,но много често беше мокър.Затова сега подгъвам горния край на памперса,но пак се мокри понякога.
Виж целия пост
# 2
Мен винаги са ме учили, че пишокът трябва да е нагоре. Но с Мартин, тъй като му е още много голям памперса, когато пишокът е нагоре, се подмокря на кръста. Така че засега го слагам надолу, а като понапълни малко памперса /имам предвид като размер/ вече ще го слагам нагоре.
Виж целия пост
# 3
Нагоре. Но сигурна съм че не е фатално ако не е всеки път нагоре. На мен ми се е случвало понякога да не го правя по правилата  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Разбира се че надолу. Дори да се намести нагоре, пишлето само ще си слезе надолу. Каква е логиката да се слага нагоре?! Това че лекарката е казала така, не значи че винаги е права.
Виж целия пост
# 5
Нагоре.
Виж целия пост
# 6
Ще следя темата , че и мен ме вълнува същото  newsm78
Виж целия пост
# 7
Помня , че когато бях малка майка ми повиваше брат ми и задължително му слагаше пишока нагоре. Сега обаче като питах нашата педиатърка тя каза, че с памперситв е почти невъзможно да се закрепи нагоре--и няма проблем ако е надолу.
Виж целия пост
# 8
Миналото лято,през най-горещите дни съм държала сина си по цял ден голичък,така и спеше.Забелязах,че докато спи пишока му почти непрекъснато беше във възбудено състояние,и това нееднократно.Аз и преди това го повдигах нагоре,но съм се чудила защо трябва.Е,незнам дали това е отговора,но за мен е логично.
Виж целия пост
# 9
Учудвам се че лекар ти е казал да го слагаш нагоре в памперса няма начин да стои нагоре дори и да го сложиш. Никога не сам слагала пишката нагоре. Но в крайна сметка всеки сам решава кое е правилно и логично разбира се.
Виж целия пост
# 10
ivonska,за първи път чувам,че трябвало да има определена позиция на пишока???? newsm78 Thinking
Аз на моето синче никога не съм му го поставяла нагоре.Всъщност май веднъж го направих(преди да проходи) и после съжалих,защото пишаното излезе от памперса навън,само толкова.То е естествено да си седи надолу, #Cussing out когато е в спокойно състояние.Незнам какви са тия педиатърки дето дават разни шантави съвети и само шашкат излишно хората!
Виж целия пост
# 11
Добре де,забелязала съм,че и мъжът ми така си го намаства(нагоре) в слипа,вероятно му е по-удобно,ще го питам.
Виж целия пост
# 12
Нагоре  Peace
Виж целия пост
# 13
Все тая Peace

Така и така няма да седи както сте го сложили Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Надолу бе хора! Освен ако не искате всичко да излиза извън памперса Mr. Green В книгите пише - надолу.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия