таблици за пола на бебчо?

  • 627
  • 4
Мили мами, търсачката нещо не работи при мен, та затова да питам- кажете някоя таблица за изчисляване пола на бебо или някакви бабини деветини? Нищо не намирам...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
здрасти,аз съм в петия месец.
до сега 2 пъти ми казваха момиченце-и то с голяма сигурност.и по таблицата и всички изчисления излиза момиченце.
а сега-последните 2 пъти ми казват момче- и то пак със същата сигурност като предните пъти Confused
та не знам................Божа работа.
Виж целия пост
# 2
Такива таблици можеш да намериш на заглавните страници на всяка една отчетна тема за майки, които ще раждат през отделните месеци.

На мен лично половината казваха едно, други друго- а аз очаквам 100% момче!!!
Виж целия пост
# 3
Щом веднъж са ти казали ,че е момче-момче ще е-спор няма.Сигурна съм,защото на мен така ми обясниха(гинеколога)-ако не могат да се видят топки докторите казват,че е женско,но видят ли се топки-мъжко е.
А за изчисление на пола,скоро бях срещнала нещо в" Майки(бъдещи и настоящи)",в БИБЛИОТЕКА...-там някъде,търси по азбучен ред на буква П.Но за мен това не може да е 100%истина,по-скоро свободни съчинения и излишна заблуда за очакващите... Wink
Виж целия пост
# 4
......но видят ли се топки-мъжко е.

И аз така знам, а пък ако знаеш колко майки после се оказват мами на девойки, не мога да повярвам чак!!!! Май и това не е гаранция. Или може би не довиждат лекарите нещо  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия