"Акция - ританки" - помощ за дома в Пазарджик

  • 6 023
  • 113
Мами, ако имате в излишък ританки за бебенца ще ги приемем с удоволствие!В дома в пазарджик бебенцата имат нужда от ританки.
Ако имате желание ни пишете във форума  "пазарджишка благотворителност" или на лични!
Благодарим Ви предварително!
Виж целия пост
# 1
аз ще проверя в люлинския склад, а чорапогащници няма ли да свършат работа ( като видя какво има ще пиша)
Виж целия пост
# 2
rut, благодаря ти. Ако не те затруднява, провери и за чорапогащници.
Виж целия пост
# 3
rut, благодаря ти. Ако не те затруднява, провери и за чорапогащници.

имаме нови ,но за 3-7 год.Дали ще свършат работа newsm78
Виж целия пост
# 4
Там, където имат нужда от ританки, са до 3 години. ОТ 1-3 годинки са 30 деца, 45 са съвсем малки бебоци. Най-малките номера може би ще станат на по-големките. Аз сега издирвам тук някой с връзки по складовете, да видим каква цена ще предложат.
Виж целия пост
# 5
мога да пратя малко ританки на кой адрес?
Виж целия пост
# 6
Здравейте,
rut Аз мога с малко да помогна.Ританки за мънички до към годинка, а може и малко по-големи, зависи от дечицата - 12бр., за по-големи някъде за то към 2 1/2г. - 3г. може би имам 5бр. които са чисто новенички.Мога също така да дам 1 чорапогащник за 1г., 14бр. гащички за пак до към 1г. - 1г.и 1/2 Те са такива като бермудки по-скоро, защото са до към коленете.Аз ги позлвах лятоска да се мота из нас.
Има само един проблем да речем, че може тук таме да съм ги шила отдолу, защото знаете как ги шият Embarassed, но иначе са като нови, наистина Peace
Ние сме си у дома тази ясла май няма да я бъде, та кажи кога ще ти е удобно или пък ако искате направо да ги пратя по пощата.
Поздрави най-сърдечни и да нагушкате малките мишици в Пазарджик Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Здравейте,

rut Аз мога да помогна с малко Peace
ританки до към 1г. - 1г. и 1/2: 12бр. /за съжаление може отдолу да са съшити от мен Embarassed, защото знаете как ги шият/
ританки за към 2г. - 3г.: 5бр. чисто новенички
чорапогащник за 1г.: 1бр.
тълъчки за бебок на около 8м.: 1бр.
Имам също така гащички/боксери 14бр..Те са едни такива до коленете.не са кой знае какво, но си си ги ползвах лятоска да припка зверо Heart Eyes вкъщи с тях.Мисля, че за лятото биха свършили някоя и добра работа Peace
Иначе всичко е много запазено, изпрано, изгладено и чистичко.
Кажи кога ти е удобно да дойдеш.Ние сме си у дома, май май яслата не е за нас ooooh!

Да нагушкате малките мишоци в Пазарджик Hug

Поздрави най-сърдечни!
Виж целия пост
# 8
А защо 2 пъти се постна, питайте модераторите.Писах 1 път, връзката се счупи и аз давай наново, а то.... Mr. Green
Sorry
Виж целия пост
# 9
Момичета, благодарим на всички, които ще се отзоват.
И чорапогащници стават. там децата са от 0 до 3 год. /Летаща крава ви написа подробности за възрастовата група/
Естествено, че може и шити/кърпени/, нали целта е да ги носят малките душици, не да стигнат до нечии магазин. Макар че и ние освен стари ще дадем и новички. Кой каквото има.
Виж целия пост
# 10
Още утре ще ги праят с колет, стига времето да е подходящо и за малкия, че нямам на кого да го оставя.
И rut ако не е измислила нещо да се прави за на куп.
Има и съвсем нови Peace
Виж целия пост
# 11
ако можете да изпратите нещата направо на адреса ще е страхотно, ANI.F много си ми далече в Младост 3, тъй като няма кой да гледа малката трябва да чакам сина да се прибере от училище, а става късно след 16.00 докато стигна до там и обратно а аз нямам кола, ако не можеш да ги изпратиш ще измисля нещо,
s_sunny  Марийче ти си ми по близо и ако не можеш да ги изпратиш утре мога да мина през вас и да ги взема
Виж целия пост
# 12
 Hug Hug Hug smile3525
Ще чакаме колет!
Виж целия пост
# 13
За мен ли става въпрос?
Виж целия пост
# 14
Момичета в дома в Пазарджик не  искат ли  ритнки , които ползват за спане, т.е. т ританки, но нагоре с платка и с връзки. Обикновените ританки не са удобни за тази цел, защото кръстчето на детето е голо обикновено.
или греша..........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия