Мнение за профили Blick

  • 2 942
  • 7
Момичета, какви са ви отзивите за тези профили?
Чудя се дали има смисъл да се плати повече за немските профили...или тези също са хубави...
Виж целия пост
# 1
Има смисъл да платиш повече за немски профили. Blick не бих ги препоръчала на никого.
Виж целия пост
# 2
Има смисъл да платиш повече за немски профили. Blick не бих ги препоръчала на никого.

ммм дааа, при майка ми сложихме Блик и...няма смисъл да ти обяснявам  ooooh!
Виж целия пост
# 3
Преди година и три месеца сложих профили на Blick, на трапезарията и на балконите на хола и кухнята, като така приобщих балконите в общото помещение.Няма да ми стигне цял ден да описвам колко съм доволна.Освен това единствено тези и във фирмата, чиито услуги ползвах ги направиха от вътрешната страна "златен дъб", /тъй като домът ми е в такъв стил/, а от външната, фасадна страна са бели. Карам втора зима с тези профили, забележка нямам никаква, само мога да се хваля, толкова красиво стоят, никакъв конденс не правят, още не мога да им се нарадвам.Четирикамерни са, стъклопакетът е страхотен..........., забравих точно какъв беше.... Не зная защо някои имат такова негативно отношение, може фирмата изпълнител нещо да не е била коректна.
Недей да отхвърляш така с лека ръка варианта да поставите профили на Blick, първо виж, разгледай, убеди се сама в качеството им и тогава ги отхвърляй като възможност.В противен случай рискуваш да сбъркаш, по-точно да пропуснеш изгоден и качествен вариант.
Заповядай на фрапе у дома и ще се убедиш, че не ги хваля напразно!!! Grinning
Виж целия пост
# 4
Общо взето самия профил не е толкова важен . Много по- важни са обковът и разбира се фирмата , която е правила прозорците , както и монтажът . На тези , които са имали проблеми с дограмата , не им е виновен самия профил Blick , а по - скоро гореизброените неща . От друга страна тези профили са съвсем нови на пазара (от няколко години ), български са , и едва ли някой може да каже колко ще излязат качествени .
Гледай обковът да е немски !
Виж целия пост
# 5
В сравнение с немските профили, цветът на Blick е сивкав, защото се прави с турски гранулат с олово. Дебелината на стените на профилите е по-малка, както и дебелината на усилващия метален профил. Дебелината на металния профил е рядко повече от 1 мм, докато при немските профили е над 1,5 мм. А контрол на качеството са просто лозунги без покритие - нямат оборудване и лаборатория за осъществяване на този контрол.
Tedi е права, че обкова и фирмата изработваща самите прозорци са много важни. Те могат да скапят и най-хубавия профил
Виж целия пост
# 6
Дано съм ти от полза.Малко е офф, но след моето проучване на дограми, стъклопакети, обкови....установих, че за малката разлика с немските не си заслужава риска.
В крайна сметка избрахме петкамерен Саламандър от Алсистемс, работят с чешки стъкла и обкова е Сигения.
Виж целия пост
# 7
Общо взето самия профил не е толкова важен . Много по- важни са обковът и разбира се фирмата , която е правила прозорците , както и монтажът . На тези , които са имали проблеми с дограмата , не им е виновен самия профил Blick , а по - скоро гореизброените неща . От друга страна тези профили са съвсем нови на пазара (от няколко години ), български са , и едва ли някой може да каже колко ще излязат качествени .
Гледай обковът да е немски !
Подкрепям това мнение.От три години сме с Блик с К-стъкло,четири камери.Нямам НИКАКВИ забележки досега!Прозорците са правени в "Ивалко"-Асеновград/доста хора са доволни от тях,аз ги ползвах по препоръка от няколко места/.Но наистина има значение къде точно се правят,защото видях разлика в качеството на две фирми,които правиха различни етажи на една къща в различни периоди/едната фирма явно нямаше добри машини за лепене/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия