Да сте виждали скоро TCM шевна машина в някой от магазините?!

  • 2 530
  • 5
Здравейте, мами.
Някой да е виждал скоро шевни машини в магазин на ТСМ. За София става въпрос. Опитвам се да си намеря такава, но в колкото и магазини да съм влязла - все нямат, и то от дълго време. Вече се отчаях, че ще намеря. #Cussing outЩе съм благодарна, ако някой случайно е виждал някъде... 
Виж целия пост
# 1
ЧЕ те имат ли шевни машини те би трябвало да са по-еф. като гледам цените на всичко друго което те продават
Виж целия пост
# 2
Ако някой знае нещо да пише и аз искам да си купя но всичко е доста скъпо
Виж целия пост
# 3
Здравейте! Аз имам шевна машина на TSM. Kупила съм я преди 3,4 години от Плевен.Имаше 1 бр. и за 65 лв не се двуомих.Електрическа е, с педал, лесно се управлява, като свикнеш.Има различни тегели, подобно на оверлози, няма допълнителни крачета. За съжаление я ползвам все по рядко поради липса на време да шия/ от 14,15 годишна  си шия сама/.Шила съм различни дрехи ,зачиствала съм хавлии,дънки,коприни.Практична е  и удобна- поне за мен.Не мога да я сравня с други модели, нямам представа от работата им.Моя позната си е взела NAUMAN/ ако не греша името/ и споделя своите много добри впечатления- около 700лв.Преценката и избора са Ваши!   
Виж целия пост
# 4
http://tcm.dir.bg/_wm/catalog/?df=35477-в този сайт има по магазините и аз съм търсила но без успех
Виж целия пост
# 5
А защо не провериш направо в склада на ТСМ?

Намира се в кв.Хаджи Димитър, но не мога да го обясня точно къде е.
Може би някой ще се включи с точен адрес.

Сподели после дали си открила там шевна машина и на каква цена. Като прочетох че някой си е купил за 65 лв. и на мен ми се запали любопитството, но се съмнявам сега да са такива цените.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия