Вие бихте ли влезли в болница

  • 1 910
  • 49
Здравейте мами.Малко съм объркана и затова се обръщам към вас.
Бременна съм и тази сутрин покървих и докато се довлача до докторката само ми зацапваше кафяво. Тя ме прегледа и каза че всичко е наред с бебо, но не е лошо да полежа малко в болница, но понеже кървенето е спряло можело да си стоя и вкъщи. Сега съм пред тази дилема- в болницата под наблюдение или вкъщи на спокойствие.
Вие как бихте постъпили???
Виж целия пост
# 1
Колкото и да мразя болниците,бих останала там.Винаги в болницата могат да реагират бързо и да се избегне нежалана случка.Успех!
Виж целия пост
# 2
В болницата!!! В началото на бременността ми се наложи да постоя там 10 дена заради зацапване като твоето. То спря на 2-рия ден, но за всеки случай лекарите ме оставиха под наблюдение.
Успех  Peace
Виж целия пост
# 3
В болницата. Лежах в къщи и видях, че това не е никакво лежане - все нещо ме караше да стана.
Виж целия пост
# 4
Подкрепям Де Ваня!По- добре остани в болницата  няколко дена-ще бъдеш по- спокойна  при лекарски контрол!Дано всичко е наред Praynig
Виж целия пост
# 5
В болницата. Лежах в къщи и видях, че това не е никакво лежане - все нещо ме караше да стана.

Абсолютно съм съгласна  Peace
Виж целия пост
# 6
Щом докторката ти допуска възможността да си останеш в къщи, значи би могла да си останеш без да поемаш излишен риск.
В болницата е много подтискащо, ще видиш и чуеш неща, които само ще те уплашат и натоварят.
Аз лежах с първата си бременност, но нямах никакъв избор - докторът ме изпрати директно в болницата, като каза, че вещите ми ще ги донесат близките ми, толкова спешно беше.
После 2 месеца не искаше да ме пусне в домашен отпуск, защото казваше "Знам ви аз жените, все ще се хванете нещо да свършите". Та това ме научи какво е лежане. Със сегашната си бременност лежа съмо у дома, но знам как да лежа и нищо не е в състояние да ме накара да стана /освен 00, баня и т.н./
Решението зависи от теб. Успех.
Виж целия пост
# 7
Аз прокървих в 7-ми месец, бях в офиса.
Имах същата дилема, естествено, но останах в къщи. Взех магнезий и след ден, два всичко се нормализира.
Виж целия пост
# 8
аз прекарах 20 дни в болницата
Виж целия пост
# 9
Да. Не бих рискувала.
Виж целия пост
# 10
При мен имаше изтичане на околоплодна течност/малко/ и си полежах 5 дни.Може и да не ви се вярва но си изкарах като на почивка.По това време работех и тези дни на лежане ми се отразиха много добре.
Виж целия пост
# 11
В болницата. Лежах в къщи и видях, че това не е никакво лежане - все нещо ме караше да стана.

PeaceИ аз съм съгласна Peace
Виж целия пост
# 12
Разбира се, че ДА! Лежах в началото на бременността си в болница за задържане. И да ти кажа колкото и да бяха лоши условията там, бях спокойна че съм под лекарско наблюдение.
Виж целия пост
# 13
Аз съм ''за'' болницата.В моя случай като за раждах ако не бях в б-цата лекарите ми казаха ,че мен щели да ме спасят , но за бебо гаранциите били нищожни. Така мисля ,че ако си им пред очите реакцията за каквото и да е ще е адекватна. Не рискувай
 Peace
Виж целия пост
# 14
Колкото и да мразя и аз болниците, щом лекар го е предложил не бих рискувала нещо да се случи с бебо. Все пак там си под наблюдение. А и може да е съвсем за кратко.  Peace
Аз лежах вкъщи последните 2 месеца, но не съм прокървявала, имах само болезнени контракции. Но ако се налагаше и цялата бременност бих лежала в болницата - заради бебчето си струва да се изтърпи всичко.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия