Пак въпрос за зъбките

  • 2 167
  • 8
Възможно ли е следните симптоми да са вследствие на никнещи зъби: няколко дни разстройство, липса на апетит, потене, пиене на много вода, неспокоен сън и плач през ноща?Освен това - един ден с температура около 39 градуса.Венеца е подут, но това е от около две седмици.Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Днес забелязах и странен обрив(точно след като се върнахме от педиатърката)..по точно червени петънца по слабините, корема и гърдичките..и това ли е от зъбките?
Виж целия пост
# 2
Извинявам се, че пиша тук, но и аз имам въпрос за зъбите и го правя с оглед да не отваряме нова тема. Доколко е нормално да пробият първо горните зъби? Ние сме на почти девет месеца и сме без зъби, но на горният венец ясно личат двата предни и се напипват идеално с пръст, а от долните няма и следа.
Виж целия пост
# 3
Извинявам се, че пиша тук, но и аз имам въпрос за зъбите и го правя с оглед да не отваряме нова тема. Доколко е нормално да пробият първо горните зъби? Ние сме на почти девет месеца и сме без зъби, но на горният венец ясно личат двата предни и се напипват идеално с пръст, а от долните няма и следа.
Ще си позволя да ти отговоря , че е индивидуално.На моята дъщеря първото зъбче (долноЩизби на 1г.и 2 м.Бях се ошашкала.Говорих и със зъболекар, мислех да й правим снимки за зъбни зародиши.После за около месец й избиха 6 зъба.Така , че спокойно Peace
Виж целия пост
# 4
Възможно ли е следните симптоми да са вследствие на никнещи зъби: няколко дни разстройство, липса на апетит, потене, пиене на много вода, неспокоен сън и плач през ноща?Освен това - един ден с температура около 39 градуса.Венеца е подут, но това е от около две седмици.Благодаря Ви предварително!
И за мен ще е от полза.
Благодаря
Виж целия пост
# 5
През време на пробиване на зъбките децата стават неспокойни и могат да имат лек обрив и леко разтройство. Температурата може да се повиши, но не до тези стойности. По принцип при прорязването на зъбките имунитета им пада и са склонни към разболяване. Консултирайте го с личния му лекар.
Виж целия пост
# 6
И аз имам един въпрос към вас.Бебето ми е на 1г и има вече 12 зъбчета,първите се появиха доста рано-в началото на 5-я месец.Въпросът ми е вярно ли,че когато зъбчетата се появят по рано те по-лесно се развалят и необходимо ли е да давам флуор за зъбките.балагодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 7
Повдигам тема с допълнителен въпрос.
Виж целия пост
# 8
Здравейте! Няма такива правила. За профилактика на кариеса се дава флурид за тази възраст е подходящ Зимафлуора на капки по 4 капки на денонощие и да се създаде добър навик за хигиена на зъбките- приучаване за миена на зъбите поне 2 пъти в денонощие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия