Д-р Илиев - Шейново

  • 1 594
  • 5
Здравейте мамчета, интересуваме дали някоя от вас е раждала при д-р Ангел Илиев в Шейново и какво ви е мнението за него? Интересува ме по-скоро като отношение и професионализъм при раждане, а не толкова като гинеколог. Предварително благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1
д-р Илиев присъства на моето раждане,както между другото и още 6-ма лекари,но така се получи,защото бях сама в родилна зала и те просто нямаха какво друго да правят освен да се занимават с мен.Ми какво да ти кажа,като всеки мъж е малко по-резервиран,но мисля,че е добър специалист.Въобще съм много доволна от всички.Дано да имаш късмет,защото ако е денят им е по-натоварен е нормално да са изнервени и не особено внимателни,в смисъл на мили.Иначе не би трябвало да има проблеми.Успех! newsm10
Виж целия пост
# 2
Аз ще раждам при него но не знам за раждане специално дали е по така Simple Smile Иначе ходя пи него от 5 год. но не знами смятам да му се доверя! Ходя в частния му кабинет и е доста любезен бил винаги но не знам дано наистина не греша!И ти ли ще раждаш при него?
Виж целия пост
# 3
Щом ще раждаш в Шейново, д-р няма значение.Не съм чула за " лош" д-р  там......
Виж целия пост
# 4
Аз ще раждам при него но не знам за раждане специално дали е по така Simple Smile Иначе ходя пи него от 5 год. но не знами смятам да му се доверя! Ходя в частния му кабинет и е доста любезен бил винаги но не знам дано наистина не греша!И ти ли ще раждаш при него?
Ами да, поне засега така съм решила - да раждам при него. Уговорили сме условията, но исках да чуя и мнението на майки вече раждали при него. Аз също го познавам повече от пет години, но за раждането на първото си дете не му се доверих, по-точно не се доверих на Шейново като болница, защото той вече работеше там. Притеснява ме това, че от време на време е повече търговец, отколкото лекар ... просто това ме кара да имам резерви към него.... дано не съм права...  Tired А иначе дано имаме леки раждания - това е най-сигурният начин всичко да мине добре  Peace
Виж целия пост
# 5
Не знам аз като ходя винаги си плащам.... прави ми впечатление,че не е много по говоренето! Не обича да обяснява! За уговорка специално за раждането още не сме обсъждали! Раничко ми е още "Simple Smile Искам да си раждам в Шейново но разбрах,че така наречения ВИП не бил ВИП  Laughingнекви общи тоалетни на 2 или 3 стаи и не знам си какво още newsm78 Ти знаеш ли нещо повече за това...ак стоят нещата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия