Хайде да се самооценим в какво сме по-добри от мъжете

  • 551
  • 10
1.ами умеем да раждаме по-добре от тях Mr. Green
2.по-красиви сме Laughing
3. имаме по-гъвкаво мислене Rolling Eyes
4.приемаме тяхните недостатъци търпеливо fight
5.работим,гмедаме деца,чистим и готвим...и пам имаме време за форуми  newsm64 newsm28 1ironing hang
6.имаме по-богата фантазия,по-колоритни сме и по-духовно извисени newsm78
7.абе по-добрата половина от човечеството сме си Mr. Green
   ХАИДЕ ДОПЪЛВАЙТЕ МАЛКО ДА СЕ ПОчЕТКАМЕ САМИ....ТО КАТО УМРЯ ЦИГАНКАТА ..Joy
Виж целия пост
# 1
А мъжете как точно раждат, та реши, че ние го правим по-добре?
Виж целия пост
# 2
А мъжете как точно раждат, та реши, че ние го правим по-добре?



 Joy newsm78 и аз това се замислих
Виж целия пост
# 3
Искам и аз да добавя малко:
- Можем да правим няколко неща едновременно, без да забравим някое от тях.
- Можем да съчетаваме наличните си дрехи и обувки успешно, докато мислим какви нови ни трябват.
- Помним цялата програма на децата си, даже кога точно се хранят (и с какво).
- Ако не се сетим за решение на даден проблем знаем кого да попитаме.
- Можем да водим разговори по абсолютно всички теми, без да се разбере, че от някои си нямаме и понятие.
- Винаги можем да дадем съвет, дори и да не ни го искат.
- Ако направим гаф със сигурност ще ни се размине.
Виж целия пост
# 4
Понасяме повече напрежение и се справяме успешно с няколко задачи едновременно (в краткосрочен и дългосрочен план).Мъжете изгърмяват в такива условия за отрицателно време.Факт.
Виж целия пост
# 5
Аз имам по-различно мнение - с риск да ме оплюете Wink
Жените не са амбициозни по природа, колкото и да ми е неприятно да го кажа - колкото и познати да имам виждам все една и съща картинка - в момента, в който може жената се отказва от кариера и се кефи как се е уредила да не работи.
Да ама след време като съпругът и започне да се държи все едно и е в кърпа вързана се стига до точка
 5.работим,гмедаме деца,чистим и готвим...и пам имаме време за форуми     

сега кой е по-глупавия Confused Thinking
не ме разбирайте погрешно ама напоследък се нагледах на жени, които раждат само за да имат оправдание да не работят.
Има изключения разбира се  bouquet
Виж целия пост
# 6
Да много си права но идеята беше да си се почеткаме в кръга на шегата да е по-весело без много много насериозно да го приемаме.....6. И сме по-красиви и сме по-добри....... Mr. Green
Виж целия пост
# 7
 В много неща сме много по-добри, както и те от нас в някои неща. Това, че можем да раждаме не е нещо което се сравнява, защото те изобщо не го могат. Смятам, че сме най-добри в това да бъдем търпеливи и всеотдайни. Както и да :" лъжем и да мажем" ама това е друго:))) Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 8
Да много си права но идеята беше да си се почеткаме в кръга на шегата да е по-весело без много много насериозно да го приемаме.....6. И сме по-красиви и сме по-добри....... Mr. Green
знам знам   bouquet  bouquet  bouquet днес нещо съм сърдитко  Mr. Green

мога да добавя нещо много важно за мен - интересуваме се от много неща едновременно и не ни е страх да се развиваме през целия си живот , а мъжете зациклят на една фаза и това е Wink
Виж целия пост
# 9
Ние жените сме добри във всичко с което се захванем, та дори и в уж мъжките работи! По-умни, по-интелигентни,по-досетливи (от намеци разбираме), повече говорим и споделяме, повече се отдаваме на семейството, абе въобще сме от по-по-най на този свят. Единственото нещо което се сещам,че ни превъзхождат е , че се ориентират по-добре(то това е научно доказано). newsm78
Виж целия пост
# 10
Ние сме по-издържливи и можем да понесем повече.
Мъжете като се разболеят и само да кихнат, вече са пред умиране. То не е самосъжаление, не е глезотии.

Навремето съм виждала баба ми с болно сърце, главоболие и счупена ръка да върши толкова много работа, че се изумявах.
Един мъж ако е в това положение, ще се тръшне и ще чака да му слугуват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия