Помощ! Голям рев след баня.

  • 1 785
  • 50
Синът ми е на 3 месеца и обожава да го къпем. Играем си в банята смеем се и всичко е прекрасно до момента, в който започна да го обличам. Започва един ужасен рев, от който всяка вечер, ми се къса сърцето и не мога да го успокоя. Това продължава от самото начало, след като ни изписаха. Смених няколко вида млека за тяло, в случай, че някой от тях го дразнят. Опитах на различни места да го обличам, един път в банята, друг път в спалнята. Навсякъде е достатъчно затоплено за да не му е студено, но ефект няма. Рев и пак рев Cry. Вече започнах да си мисля, че е преживял някакъв стрес при раждането или в болницата и сега прави някаква асоциация. Моля, споделете ако и вие сте имали подобен проблем и как сте се справили с него. Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 1
На тази възраст и сина ми беше така...
Преди това не даваше да го съблека-рееевввв,после не даваше да го облека-реввввв
Просто всяка вечер се въоражавах с търпение,бързо го намазвах,обличах и давах бибата;говорех ,пеех,всичко което се сетиш...
Просот и този период отминава...
Не мисля че е стрес,моето диване просто не искаше да го обличам,може и той да е така...децата хич не обичат да се обличат,като поотраснат,просто свикват с процедурата,но и сега не му е приятна на сина ми
Успех и търпение  bouquet
Виж целия пост
# 2
Мила kk тази тема все едно аз съм я пуснала. И при нас е ама абсолютно същото. Особено рева се обостря като трябва да му обличам ръкавите. Забелязах че е малко по-спокоен ако банята и обличането не е близко по време до часа му за ядене. Освен това по-малко плаче ако не е много преуморен. В началото го къпехме след като не е спал 2-3 часа и 1 час преди ядене и ефекта беше Cry. Затова смених тактиката и го къпя 1 час след като е ял и е поспал малко и сега плаче по-малко. Мисля си че това ще го израсте с времето. Да се надяваме! Grinning
Виж целия пост
# 3
Ами обича да се къпе детето и не иска да свършва Wink

Не се притеснявай, има ревливи бебета Rolling Eyes
1.Пробвай да му отвличаш вниманието.Например с някоя шумна играчка, но му я покажи преди да го извадиш от коритото Peace
2.Дай му биберона baby_neutral
3.Остови го първо по корем и първо му масажирай гръбчето.

Друго не се сещам Rolling Eyes Ако не става , просто се изключи Mr. Green
На кумата ми детето беше така и нищо не помагаше......израсна го.
Е още обожава да се къпе де Wink
Виж целия пост
# 4
При сина ми това беше период, който отмина.
Виж целия пост
# 5
Период е, преминава.  Не е стрес от родилния дом. И моето момиченце беше така. Така плачеше, че чак се захласваше. Опитахме да я къпем през ден. Помогна.
Виж целия пост
# 6
Май наистина доста бебчета минават през този период.
Според мен са гладни, защото на моята дъщеря като и дадях шишето се успокояваше.
В банята си играе и е весела, но почне ли обличането все едно я колим докато не си получеше шишето  Mr. Green Когато сме я къпали по-рано е била по-спокойна.
Виж целия пост
# 7
  При нас не е само след баня , ами всеки път като я обличам  #CrazyИначе много обичаме водата , голям кеф,ама после .....рев  Sad
Най обича да е гола,почнем ли да се обличаме става страшно!
Виж целия пост
# 8
Ами едва ли е стрес преживян в родилния дом според мен. Моята щерка се вижда колко е голяма и още ми го прави този номер всяка вечер.
Виж целия пост
# 9
И ние сме така. Първо мрънка преди баня. Как го съблека и спира. Започва да се смее. По време на банята също се смее, гука абе супер. До момента , в който започна да го обличам. Направо му удря един рев. И когато захапе бибероната с храната спира. Laughing
Виж целия пост
# 10
допреди месец и при нас беше така...мислех да пусна питането си тук

но сега откакто решихме да опитаме да я къпем по-рано, така че след като е изкъпана, масажирана и облечена да остава повече от час до храненето нещата се подобриха  Mr. Green Ние хапваме на 4 часа през деня и всъщност изтегляме последното папкане за деня с 1 час.

Пробвай!
Виж целия пост
# 11
Напоследък подозирам, че реве просто защото иска да си седи голичка и да рита Twisted Evil
защото започва да вдига пара, когато слагам памперса Laughing
Виж целия пост
# 12
Пробвала съм да е нахранен преди баня. Половин час, друг път един час, също и непосредствено преди банята, защото ние сме на поискване, но и това не помага, също и да е спинкал преди това. Ефект няма явно наистина си е някакъв период, който трябва да надрасне и се надявам бързо да отмине. Успокоих се малко, като разбрах, че не сме единствени.
Виж целия пост
# 13
И аз имах същия проблем с моята кукла! Просто обичаше много да се къпе! Пробвали сме всичко но нищо не помогна. Излезне ли от водата оставаше без въздух и ми се късаше сърцето.Започнах да я къпя през ден, за да плаче по-малко.И така цели 5 месеца без нито един пропуск. И изведнъж спря. Просто с времето се промени. Така че бъди търпелива и се надявай по скоро да отмине този период!
Виж целия пост
# 14
Съшият беше на тази възраст-рев,ама рееев  ooooh! Сега плаче по-малко при обличане,защото вече се захласва по разни неща и му отвличаме вниманието  Heart Eyes Не се тревожи,ще отмине с времето  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия