кухненска мивка

  • 17 478
  • 48
Здравейте
може ли някой да ми даде съвет каква  мивка да си взема за кухнята ? Имате ли някакви наблюдения върху мивките на ЕВРОЛУКС?
Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
И аз съм си харесала на Юролукс. Да ме прощават Бланко, ама за една и съща мивка, гранитна, цената им е двойна. Айде, нема нужда Naughty
Виж целия пост
# 2
Моята е на ТЕКА както и всички механизми не знам дали съм доволна защото ги ползвам от скоро
Виж целия пост
# 3
Моята е на Бланко/алпака матова/-нищо особено-цялата се надраска за кратко време,не си струва парите-да си бях взела българска!
Виж целия пост
# 4
за марка незнам,но гледай да е по-дълбока ние сожихме от плитките без да се замисля. Ако знаеш какво наводнение става
Виж целия пост
# 5
за марка незнам,но гледай да е по-дълбока ние сожихме от плитките без да се замисля. Ако знаеш какво наводнение става
Много добър съвет! newsm10И при мен е потоп!
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за съветите. Със сигурност няма да си взема Бланко.Ще си избера между FRANKE и EUROLUX от най-дълбоките им модели.
Отново ви благодаря
Виж целия пост
# 7
Здравейте отново
сега видях , че FRANKE са от стомана .Мислите ли , че е по-добрия избор пред алпаката (EUROLUX) ?
Виж целия пост
# 8
Май стоманат ще е по-добре от алпаката-все пак е по-дебела мивката.
Виж целия пост
# 9
Нашата е FRANKE- newsm10-препоръчвам !
Имат страхотни модели и определено са качествени.
Виж целия пост
# 10
И нашата в апартамента в Бургас е "Франке" - не е мръднала от 4 години насам - изибщо не е надраскана.
Сега пак такава мислим да си вземем, освен ако не е гранитогресна.
Виж целия пост
# 11
И аз съм си харесала на Юролукс. Да ме прощават Бланко, ама за една и съща мивка, гранитна, цената им е двойна. Айде, нема нужда Naughty

Моля те, дай линк на Eurolux. Интересуват ме гранитните им мивки.
Виж целия пост
# 12
И аз съм си харесала на Юролукс. Да ме прощават Бланко, ама за една и съща мивка, гранитна, цената им е двойна. Айде, нема нужда Naughty

Моля те, дай линк на Eurolux. Интересуват ме гранитните им мивки.
Нямам линк. Но имат много голям каталог и шоу рум в Гео Милев. Ако се интересуваш да отидеш на място, ще се напъна да ти обясня къде се намира, макар че ориентациата хич не ми е силната страна hahaha Тъкмо ще си харесаш и абсорбатор Wink
Виж целия пост
# 13
belinda, не съм от София, но като идвам, ще питам. Знаеш ли дали имат гранитни мивки в кафяво.
А аспиратор имам, но благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 14
bacio, мивките, които се продават от дистрибуторите на Faber, Nardi, Eurolux всъщност са произведени от италианската фирма Elleci. Ето линк към официалния сайт, където можеш да разгледаш всичките им модели: http://www.elleci.it/eng/prodotti/prodotti.php
Има и подробна информация за размерите, цветовете, в които се изработват, допълнителните аксесоари към тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия