Кърма и миризма?

  • 1 405
  • 6
Възможно ли е кърмата да мирише? Струва ми се ,че кърмата от едната ми гърда мирише и то не особено приятно. Първо го забелязах по подплънките , но реших че така мирише самата подплънка като подгизне.После обаче ми направи впечатление че усещам миризмата когато кърмя малкия.Отначало се проверявах дали не съм се изпотила,(което за мен е нетипично-потя се много рядко и то не миризливо) после разбрах ,че е от кърмата. Какво може да е това?
Виж целия пост
# 1
не знам дали е възможно но и аз непрекъснато мириша млякото, защото се цедя и давам от шише и понякога ми намирисва гадно но това май от самата биберона , знам ли. Като се цедя не мирише де.
Виж целия пост
# 2
А на какво оприличаваш миризмата?
Виж целия пост
# 3
 И аз съм забелязала, че понякога, когато кърмя бебето си, ми замирисва точно, сякаш на пот.
Отначало си мислех, че е пот, но не е. Подушвах устата на бебето и кърмата, но не беше от
тях, а само, докато то суче. Някак тежко и сладникаво. Странна работа! Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Ами много ми е трудно да я определя. Някои хора се потят с подобна миризма, също ми напомня на миризмата ...как да го обясня, като бях малка след като обядваме в стола така ми миришеха ръцете.Много тъпо обяснение:)
Виж целия пост
# 5
сега се сещам,че и аз в началото имах подобни усещания...за някаква миризма,но не съм се замисляла много,много...отдавах го на това,че притисках все бебчо в мен и мислех,че се потя...не съм се и опитвала да разбера откъде  е била миризмата...хм! сега се сещам....но отмина
по едно време засъхналата кърма по сутиена ми ми ришеше така...../не винаги ползвах подплънки/
май беше леко кисела...
Виж целия пост
# 6
И на мен мисе е случвало,но като ям определени храни(чесън,леща и др.)одавам го на тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия