Балет ли е балета на Слави?

  • 6 362
  • 78

Анкета

Е ли или не е?

Опции:

Тази вечер се загледах в балета на Слави..
Не помня мага или мега-нам кво си му беше името,но според мен би му отивало да се казва "Балет Регулировчик"..Или както там се казват онези с двете палки по летищата и напътстват самолетите след като са кацнали..
Спортна аеробика съм гледал..Ми там са много по-танцувални и имат денс-хореография..
И понеже е възможно да греша и се съмнявам във всичко,пускам анкетка и искам мнения по въпроса!
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Аз вчера се загледах в него... странно, но за балет който би трябвало да е от най-добрите, синхрона им хич го нямаше  newsm78

За мен не е балет, да си призная и мацките не ме кефят особенно  Sick
Виж целия пост
# 2
Винаги съм се чудела какво ли им мърмори Слави всеки път като слиза по стълбичката? newsm78
Виж целия пост
# 3
Ако аз съм балерина, значи Славевия балет е балет  Laughing
Виж целия пост
# 4
някой беше казал, че псува балерините Laughing

По въпроса не съм се замисляла, но пък се чудя защо са тия адреналинки- ако камерата не сменя плана от близък на далечен и обратно, просто са гола вода.
Виж целия пост
# 5
някой беше казал, че псува балерините Laughing

По въпроса не съм се замисляла, но пък се чудя защо са тия адреналинки- ако камерата не сменя плана от близък на далечен и обратно, просто са гола вода.
Естествено,че не ги псува..
И адреналинките не са "балет",а адреналинки..Много ясно,че не могат да танцуват..
Виж целия пост
# 6
Не може да ме впечатли това нещо,което той нарича"балет" Thinking!И аз съм се замисляла над този въпрос и не съм си дала отговор,сега ще е приятно да чуя дали някои изобщо ще може да ти отговори! newsm78.
Виж целия пост
# 7
така знам от някъде- и те се смеели немотивирано съответно, щото как да реагираш а неизпросена псувня, казана с усмивка Laughing
Може да е Градска легенда някаква.
Виж целия пост
# 8
Какъв балет?! Сопрано, нещо се бъзикаш. Laughing
Виж целия пост
# 9
Всъщност, те - момичетата не са виновни, виновни са хореографите на тази формация, наречена "балет"  Confused
Виж целия пост
# 10
а как би трябвало да изглежда балет като техния, и как би трябвало да танцуват адреналинките?
Питам, понеже аз не мога да изиграя вярно и две стъпки. А в дуга тема четох даже мнение, че Лилия Иванова не ставала за адреналинка и даже краката й били криви.
Кажете сега кой е най-добрият балет.
Виж целия пост
# 11
Ами и аз също искам да запитам
това чудо на природата Жасмина
за какво е в " Сделка или не" или
пак е племенница, на шуранайката,
на зета, на учинайката на сценариста ???

По същество - в началото балета ми харесваше
сега го гледам заради детето, защото милото
още им се радва  Crazy
Виж целия пост
# 12
Не е.  Mr. Green
Що  newsm78
Виж целия пост
# 13
Мммааам краци секви и навсекъде.
Затова не е.
Виж целия пост
# 14
Ася е виновна  Twisted Evil иначе момичетата според мен танцуват хубаво.Харесвах хореографията на предишната хореографка-Галя от/и "Сатен".И като стана въпрос за адреналинките-Жана наистина е доста схваната,за разлика от Яна на която й идва от вътре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия