parite

  • 2 830
  • 49
kriat li majete vi pari ot vas? Thinking
Виж целия пост
# 1
Не крие  Wink

Но от баща си знам за фонд" и аз съм човек" и винаги го спазвам това правило Peace
Виж целия пост
# 2
Преди се опитваше,но скоро не го е правил.Предимно ги криеше, защото играе еврофутбол,а аз не недоволствам. smile3512 Rage tantrumс
Виж целия пост
# 3
Не,напротив,дава ми пълен отчет за изхарчените от него пари,без да го питам
Виж целия пост
# 4
Всички пари вкъщи стоят на едно място. Общо взето е ясно къде отиват, като всеки си има по 50лв за глупости всеки месец (е, ако не е много крив месеца). Аз си ги харча за книги и парцалки, мъжа си ги събира за части на компа.
Виж целия пост
# 5
Сигурна съм че не крие, всичко е ясно, кой за какво и т.н.
Виж целия пост
# 6
Не не ги крие парите стоят на едно място в къщи и всеки си взима когато му се налага,иначе и аз си имам фонд "И аз съм човек".Да вземем да пуснем една анкета колко от нас имат такъв фонд Wink
Виж целия пост
# 7
Едва ли крие.
Но и да крие, не виждам какъв е проблема, при положение, че не усещаме липса на каквото и да било?  Peace

П.П. И аз не крия. Ако ми хартисат нещо кинти ( което се случва веднъж на високосна година), с кеф му купувам някакъв подарък!
Виж целия пост
# 8
Ако крие няма как да знам.
Виж целия пост
# 9
Поне не съм усетила. Парите ни са общи - той дори и фишовете от заплатата си събира стриктно, та при желание мога да проверя (не съм го правила обаче). Въпреки това, освен задължителните харчове - сметки, пазар, дрехи/обувки, джобни и подобни, всеки си има оставя в картата по 100-тина лв. за въпросния фонд - аз напоследък си купувам с тях козметика и разни хапчета за отслабване, докато той си купува инструменти, технически джаджи и козметика за коса.
Виж целия пост
# 10
Не Hug
Виж целия пост
# 11
...Но от баща си знам за фонд" и аз съм човек" и винаги го спазвам това правило Peace
С мъжа ми все още сме с отделни сметки, но и аз знам от баща си за този фонд Simple Smile Жените в нашето семейство сме големи прахосници  Whistling и само благодарениа на този фонд можеха да се набавят по-големи неща. Да не говорим, че за майка ми ски спорта влизаше в графа "ненужен лукс" и ако не беше баща ми и двамата щяхме без ски да останем Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Не. Имаме семеен бизнес, би било доста трудно на някой от двамата да скрие нещо, а и не виждам смислъл ...
Виж целия пост
# 13
И двамата имаме достъп до сметките си през интернет и права да боравим и с личните, и с фирмените сметки. Така че всеки може да види какви пари за какво са превеждани или теглени, няма как да има скрити пари...
Виж целия пост
# 14
Сигурна съм че не крие, всичко е ясно, кой за какво и т.н.


 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия