Комплекс "Ягодите"

  • 5 636
  • 31
Някой бил ли е тук www.yagodite-bg.com и какви са ви впечатленията?

Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Разгледах подробно сайта. Изглежда много добре! Wink

въпросът ми е кога предстои пускането ня тенис корта и как се отопляват тези отделни сгради през зимата?
Виж целия пост
# 2
Разгледах подробно сайта. Изглежда много добре! Wink

 кога предстои пускането ня тенис корта...

Каке, стига мисли за Него, виж малко и себе си...  Laughing
Иначе наистина местенцето изглежда чудно  Peace
Виж целия пост
# 3
Каке, стига мисли за Него, виж малко и себе си...  Laughing

ееех, ама аз нямам книжка, иначе няма кой да ме заведе Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Аз отдавана съм му хвърлила око на това комплексче - ще се радвам обаче някой да сподели лично впечатление  Wink
Виж целия пост
# 5
Ние бяхме лятото там за 3 дни. Много е хубаво. Стаите се отопляват с климатик.
Виж целия пост
# 6
Ние бяхме лятото там за 3 дни. Много е хубаво. Стаите се отопляват с климатик.

Моля те, дай подробности. Стаите големи ли са? Как е работното време и храната в ресторанта? Хубав ли е детския кът?
  bouquet
Виж целия пост
# 7
Да, Фроска пиши повече, ако сте с дете, какво резервирате, кой вариант?
Храна? Закуска? и т.н.
пиши повече Praynig
Виж целия пост
# 8
Ние бяхме там през август с компания без децата. Според мен там е хубаво лятото, ако сте решили да ходите с децата. Басейнът е открит, а детския кът представлява люлка и пързалка на открито. Стаите са хубави. Ние бяхме в стая с две легла, но има и със спалня. Най-добрия вариант, ако е цялото семейство е да се наеме апартамент. Сигурно сте разгледали сайта, където има много снимки.
Смятаме това лято да отидем с децата. Удобно е там, защото в комплекса има условия за децата и е затворено отвсякъде. В ресторанта сутрин има закуски. Вечер работят до късно. Може да се наеме барбекюто и там да си приготвите скара и да си поръчате храна от ресторанта, а да седнете да се храните в апартамента например.
Ако имате още въпроси питайте  Hug
Виж целия пост
# 9
Фроска, много благодаря за информацията  bouquet
снимките са много в сайта и много хубави Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Аз да повдигна темата, защото направих резервации за 24 Май.
Фроска, вие в какво спахте? Не мога да се начудя, цената ми се вижда много ниска за това което предлагат. ИМа ли уловка  newsm78
Виж целия пост
# 11
Дива, чакам впечатленията ти с интерес, защото търся същото като теб  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, а и на мен цифрата ми се струва малка за това, което виждам на снимките
Виж целия пост
# 12
 newsm78 нещо не виждам много снимки и информация за вилите отвътре.
Аз ли не се ориентирам в галерията или почти всички снимки са отвън.
Има снимка на хол- ама от кой вид къщички- не знам. Някой , който е ходил
може ли да ми каже луксозните къщички 4-6 човека всъщност с колко стаи
са ? И кухненското помещение на 1 етаж с хол ли е? Харесва ми , но от това
което видях не мога да реша какво точно е подходящо за моето семейство.
Виж целия пост
# 13
Ние бяхме в стая с две легла. Нашата стая беше хубава. За апартаментите обаче не мога да дам подробна информация. Не мисля, че има уловка, хубаво е там. Надявам се и на вас да ви хареса. Да пишеш после как сте прекарали.
Виж целия пост
# 14
Дива, чакам впечатленията ти с интерес, защото търся същото като теб  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, а и на мен цифрата ми се струва малка за това, което виждам на снимките

Много добре изглежда, но защо да е малка-нали по 40 лв.човек без закуска, т.е за двама-80.
 Аз ли нещо не мога да се ориентирам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия