Година след убийството на сестрите Белнейски

  • 914
  • 12
Разследването затъна, няма заподозрени, шефът на полицията е повишен  #Cussing out
http://mediapool.bg/show/?storyid=125553&srcpos=1
Виж целия пост
# 1
Да, гледах родителите на момичетата по телевизията в едно предаване. Казах, че от полицията не са ги потърсили вече 7 месеца.
Според мен няма и да търсят повече убиеца.
Жалко за момичетата. Много гозно убийство Cry
Виж целия пост
# 2
Жалко за сестрите..., както и за техните родители.
Не мога да повярвам, че в региона има една шепа народ, а не могат да открият, кой е извършил това грозно убийство. Cry
Виж целия пост
# 3
Случаят наистина е безумно грозен и тъжен, а преди седмица и Мартин Карбовски ходи да рови в мъката на хората с разни безсмислени въпроси.

Не знам дали съм права, имам чувството, че знаят кой е, но си траят, защото е от малцинствата и ще разбутат кошера.
Виж целия пост
# 4
Бог да ги прости момичетата  Praynig Не вярвам да хванат виновните  Cry
Виж целия пост
# 5
Случаят наистина е безумно грозен и тъжен, а преди седмица и Мартин Карбовски ходи да рови в мъката на хората с разни безсмислени въпроси.

Не знам дали съм права, имам чувството, че знаят кой е, но си траят, защото е от малцинствата и ще разбутат кошера.

И аз имам такова чувство.  ooooh!
Виж целия пост
# 6
Случаят наистина е безумно грозен и тъжен, а преди седмица и Мартин Карбовски ходи да рови в мъката на хората с разни безсмислени въпроси.

Не знам дали съм права, имам чувството, че знаят кой е, но си траят, защото е от малцинствата и ще разбутат кошера.

Кой кошер? А и да е така нямат право, самите следователи и полицаи и началници и сие са за съд в такъв случай! То по тая логика всеки може да убива, стига да има повечко нервни роднини зад гърба си! Баси тъпата държава!
Виж целия пост
# 7
Жалко за сестрите..., както и за техните родители.
Не мога да повярвам, че в региона има една шепа народ, а не могат да открият, кой е извършил това грозно убийство. Cry
Rolling Eyes Защо реши, че са една шепа???
Виж целия пост
# 8
Жалко за сестрите..., както и за техните родители.
Не мога да повярвам, че в региона има една шепа народ, а не могат да открият, кой е извършил това грозно убийство. Cry
Rolling Eyes Защо реши, че са една шепа???
За полицейските възможности са точно една шепа. Ти сега гледай да се засегнеш на град Sick.
Виж целия пост
# 9
изобщо нямам чувство , че ги крият ,
стана ясно , че са цигани или нещо такова ,
просто са се запиляли на някъде , иди ги търси из многобройната популация , в която не знаеш кой кой е ...
Виж целия пост
# 10
Не си спомням кой точно известен журналист беше изцепил в ефир, че поведението на родителите е прекалено странно, и че всъщност не са показали страдание... Казаха още, че родителите знаели нещо, което не казват....  ooooh!
Виж целия пост
# 11
Хванах малко от предаването на Карбовски. Там се споменаха подобни неща. Един вид, че не са се справили с децата си, че още гробовете им не били изстинали, а искали да стават приемни родители и т.н. Нямах желание да изслушам всичко. Които ги е писал или говорил тези неща явно не е губил наистина близък човек и му се струва забавно да търси конспирации и сензации.
Виж целия пост
# 12
Жалко за момичетата и за техните близки!А този,който го е извършил...незнам.Как живее тая гад?И какво оттова,че родителите искат да осиновят детенце?Да оплакват погубените до края на дните си?Ясно е,че никога няма да си забравят децата,както е ясно,че не могат и да ги върнат.Защо да не осмислят живота си отглеждайки едно изоставено дете?Намирам постъпката им достойна за уважение.И дано хванат изрода по-скоро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия