С молба за информация към Софийски мами.

  • 458
  • 1
Здравейте.
Моля да ми препоръчате добри специалисти по нефрология,неврология и кардиология.Ако може тел. за връзка и къде се намират приемните им кабинети?
Ние сме от провинцията и след прекарано заболяване на дъщеря ми се налага да я водя на профилактични прегледи при кардиолог.При нефролог,зощото тука се съмняват,че има рефлукс;а при невролог,защото има фациалис(пареза на лицев нерв)-евентоално да и се направи изследване електромиография.
 Ще ми се ако може и тримата доктори да преглеждат на едно място,защото не съм много запозната в София.
Предварително ви благодаря.
Виж целия пост
# 1
Здравей!
За нефролог можеш да влезнеш в"Деца с увреждания и хронични заболявания" и да потърсиш темата"Проблеми с бъбреците и пикочните пътища"-5.Там мамите са доста заподнати и в началото на темата има телефоните на всички детски нефролози в София.Аз водя моя син при Д-р Буева и съм доволна от нея,ходим в частния и кабинет във втора градска болница,но не знам там дали има другите специалисти,които ви трябват.
За другите специалисти за съжаление не мога да ти дам никаква информация,но попитай все пак в тази тема. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия