Какво да го правя?

  • 688
  • 5
Всеки път когато баща ми дойде на гости носи на маклия корнфлейкс? Имам всякакви разновидности - шоколадов, с мед и незнам какво да го правя? Другото което го имам в промишлени количества е буркани с течен шоколад?  Какво да ги правя? Дайте ми идеи защото колкото и да обяснявам, че малкия не ги яде все тая -той продължава да носи, а ме е жал да ги изхвърлям
Виж целия пост
# 1
направи бонбони от разтопено масло,от течния шоколад и корнфлейкса.Всичко объркваш на око и оставяш в хладилника да стегне и след това ядете.Другото което можеш да направиш е торта .За основа използваи натрошен корнфликс объркан с масло и след това го разтели на дъното на форма за торта с отделящо дъно .Постави за кратко в хладилник да стегне маслото и след това избии сладкарска сметана , прибави някакво сладко или плодове ,прибави и течния шоколад в сместта и сложи желатин за по сигурно и изсипи върху блата от корнфлеикс и охлади в хладилник окрасата е пожелание каквото ти е останало друго Grinning.От мен толкова дано съм помогнала .Успех  chef  bouquet
Виж целия пост
# 2
Дай го на нас smile3508-Шегувам се де !
Ние не можем да смогнем да го купуваме!В къщи имаме един голям шкаф,в който винаги е пълно с всякакви разновидности на корнфлейкса.Вярвай ми децата и мъжа ми само това ядът- с прясно,с кисело мляко(и то се купува в промишлени количества).Направо си мисля ,че са пристрастени Mr. Green
Така поне и аз не готвя много  Grinning
Та по въпроса-натуралния корнфл. можеш да го използваш за паниране на пилешки хапки.Мариноваш си месото-нарязано на хапки,как си знаеш,топиш в яице и в натрушен корнфл.,пържиш в тигана с повече олио.
И не на много силен котлон,защото загарят!
А другия-шоколадовия,с меда-си го хапни ти.Ако детето те гледа как го ядеш и то ще поиска  Naughty
Виж целия пост
# 3
Ето ти идея за шоколада http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=141085.msg3075514
Виж целия пост
# 4
cheefer идеята ти ми допада. Така мога да използвам част от продуктите/ще комбинирам тортата с крема на Leo* / .
i-max ако мога бих ти пратила няколко кутии. Това за панировката ми харесва но за съжаление всичкия е сладък с какао и мед е.

Виж целия пост
# 5
zoja77, нареждам се и аз на опашката ако ще го раздаваш  Embarassed Съпруга ми е голям фен на течния шоколад.......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия