детска кухня и хигиенна

  • 1 706
  • 51
здравейте, искам да ви попитам не се ли страхувате мами които се храните от държавните детски кухни относно хигиенната на лелките/ готвачите/ на кухнята и продуктите какъв произход имат и въобще тези бурканчета как са стерилизирани.нещо почвам да се замислям дали да й пускам на кухня. чувам различни мнения на различни мами от софия.вие какво мислите.
Виж целия пост
# 1
Ние сме вече от 1 год. на кухня и съм много доволна ,защото мойта малката много я харесва,а относно хигиената  съм нямала проблеми по скоро съм имала със самите лелички който дават храната.Когато дойде време за градина там дали ще им видиш хигиената просто се доверяваш затова,че не се колебаи а почвайте на кухня ще си много доволна Peace
Виж целия пост
# 2
Не , не се страхувам Stop. Три години сме взимали и никакъв проблем не сми имали.  Peace
То ако тръгнем да се страхуваме - кой знае в заводите за детски храни какво и как се ползва , а и на пазара каква гаранция има за продуктите  ooooh!
Виж целия пост
# 3
Разбира се, че се страхувам. Никога не съм я записвала на кухня.
А и без това щях да изхвълям първото и третото.
Виж целия пост
# 4
Не съм се притеснявала. Взимах 1 г. храна от детската кухня и не съм имала никакви проблеми.
Виж целия пост
# 5
Не взимама храна от млечна  кухня, точно защото ме е страх(и ме е гнус)!Приятелката ми е записала детето си и намира косми(два пъти)  и телчица-е ако това не е гнусно!
Виж целия пост
# 6
аз спрях да взимам от държавна кухня поради лоша храна и лоша хигиена, един от най-фрапиращите ми случаи беше на капачка от кремче си седеше яркочервената мазнина от вчерашната картофи яхния...или още-по-вчерашната няква манджа... така или иначе бебчо въобще не прояде от кухнята. Сурово зеле с кремвирш беше деликатесът, който ни отказа напълно. Бебо беше на годинка тогава  Crazy

после взимах от частна кухня, храната беше в контейнерчета за еднократна употреба

сега си яде от нашата храна  Peace
Виж целия пост
# 7
Не съм взимала храна от детска кухня, поради тази причина. Не, че няма да имам същите притенения и, когато тръгне на детска градина, но поне, докато не работя и имам възможност да й готвя, ще яде това, което аз й приготвя.
Виж целия пост
# 8
Аз съм доволна от кухнята, вкусна е и нямам оплаквания от хигиената.
Виж целия пост
# 9
Не , не се страхувам Stop. Три години сме взимали и никакъв проблем не сми имали.  Peace
То ако тръгнем да се страхуваме - кой знае в заводите за детски храни какво и как се ползва , а и на пазара каква гаранция има за продуктите  ooooh!
Съгласен Peace!
Виж целия пост
# 10
Минавали са ми такива мисли, но за сега нямаме проблеми.
То ако вземем да се замисляме за тези неща - каква е гаранцията за качество и хигиена на готовите пюрета и продуктите, които купуваме за домашното приготвяне на такива.
Виж целия пост
# 11
Не се замислям много много,защото ако го направя се опасявам че ще я спра,а не съм голям виртуоз в кухнята.
Виж целия пост
# 12
Аз имах същите притеснения като теб. Питах в самата кухня ( говорих с някаква лекарка) , обясни ми,  че всекидневно се контролира храната и че бурканите си стерилизират на 160 градуса всеки ден преди да ги напълнят. От 3 месеца вземам храна. Според мен готвят вкусно и чисто, досега не сме имали никакви оплаквания, свързани с качеството на храната или хигиената. Алиса всичко си изяжда, че и за още се облизва.  #Crazy
Виж целия пост
# 13
От нашато кухня съм много доволна. Peace Незнам при вас как е но при нас си носим ние бурканчетата само пълнят и си готов.
Вземаме вече над 1 година и не мисля да спирам и без това после ще е там на ясла, а така знам че ще яде Mr. Green
Виж целия пост
# 14
И ние във Варна си носим бурканчетата. Аз съм страшно доволна, лелките са много мили, сипват по много, а аз нося големи буркани и като се помоля ми ги пълнят до горе. Веднъж на винта на буркана беше останало малко засъхнало пюре, което не съм видяла (малко и от външната страна) и лелката ми обърна внимание...Срам  Embarassed Та не мисля, че имат проблем с хигиената. Изобщо мога само да кажа, че съм много доволна!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия