колко пъти седмично месо

  • 1 121
  • 23
колко пъти се дава седмично месо на 10 месечно бебе.до сега през ден папкаме,но до кога.в кухнята всеки ден ли дават месо
Виж целия пост
# 1
Мисля, че се редуват през ден месно и зелечуково. Относно кухните: при нас беше супа постна, ядене  месно, и обратното. Понякога и двете са били месни. За всеки случай питай педиатъра. Успех!  Peace
Виж целия пост
# 2
Както си прецениш. Може и всеки ден, може през ден, два пъти седмично, даже и нито веднъж. Няма грешно, ако храненето е добре балансирано  Peace
Виж целия пост
# 3
В кухнята всеки ден има поне по едно месно ядене, понякога две. Но не е задължително всеки ден да даваш месо. Както си решиш  Peace
Виж целия пост
# 4
Моето дете започна да се храни на кухня от 9 навършени месеца. Значи-от тази възраст започна да яде всеки ден месо.
Виж целия пост
# 5
... от 9 навършени месеца. Значи-от тази възраст започна да яде всеки ден месо.

И аз от 9 месеца давам всеки ден  Peace
Виж целия пост
# 6
всеки ден;
Виж целия пост
# 7
И ние сме на кухня,а това значи всеки ден месо.Събота и неделя гледам да е постно.
Виж целия пост
# 8
Може и всеки ден да даваш месо.
Виж целия пост
# 9
давам през ден.но в дните когато пюрето е зеленчуково давам месен бульон Mr. Green
Виж целия пост
# 10
И аз от педиатъра знам, че месо се дава през ден. Редуваш зеленчуково пюре с месно.
Виж целия пост
# 11
В нашия град в кухнята всеки ден дават месо, което според мен не е много редно.
Виж целия пост
# 12
И ние ядем месо всеки ден .
Виж целия пост
# 13
Съгласна съм с Блонди , че най-важното е да е добре балансирана храната.Аз понякога им давам по 4-5 пъти седмично ,друг път по 2-3 пъти.
Виж целия пост
# 14
Хапваме си месце всеки ден,Алекс много го обича,когато яденето е постно се мръщи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия