Светли или тъмни дънки предпочитате?

  • 3 467
  • 98
 Наясно съм, че имате и от двата вида, но питането ми е- кои сте по-склонни да купувате все пак? Кои ви хващат повече окото или от кои имате повече в гардероба си...

Аз лично имам и бели и розови и светло сини, но сякаш напоследък съм фен на по-тъмните си дънки и нося предимно тях....А може и да е от сезона....
Виж целия пост
# 1
Зимата си купувам предимно тъмни.Тази зима си купих само едни бели, а всичко останало ми е черно и тъмно синьо.А иначе за лятото нямам нито един чифт тъмни дънки.Всички сами светли, че чак към бяло отиват.
Виж целия пост
# 2
Аз имам обратна склонност към избора на дънки - през зимата повече ми харесва да нося светли панталони, но също и много тъмно сини дънки без изтъркано. През лятото цялата дънкова гама я приемам Party само модела да е по-късичък и да ми е прохладно. Hug
Виж целия пост
# 3
И на двата вида, стига моделът да ми харесва.
Имам и тъмни и светли.
Виж целия пост
# 4
Фен съм на тъмните, нали уж трябва да спомагат zа това, да иzглеждаШ по-слаб.  Embarassed
Виж целия пост
# 5
Нито светли, нито тъмни.
Не обичам много светлите, тъмни също. Най харесвам истниския цвят дънки, не знам как да го определя  Confused
Виж целия пост
# 6
Предпочитам тъмните,но не и черни.
Но според мен е до сезона.
Виж целия пост
# 7
Предпочитам определено светли, но не бели.
Виж целия пост
# 8
За черни дънки не говоря. Говоря за тъмно сини и изобщо нюансите на сините дънки(че нали има всякакви отенъци..)
Виж целия пост
# 9
И тъмни, и светли нося. Зимата- по- тъмни, лятото по- светли.
Но по принцип най ми допада среден вариант- нито много тъмни, нито много светли. И черни много уважавам, но изтъркани, не чисто черни.
Виж целия пост
# 10
Нося и тъмни и светли, но съм фен на светлите.В стремежа си да си купа светло сини дънки обиколих сума ти магазини, но нали е зима тук таме срещнах някой и друг светъл модел.Е в край на сметка си купих светли дънки и съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 11
тъмните Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Не мога да кажа, че съм фен на някой цвят или нюанс.Нося всякакви.Според блузата, според настроението.
Виж целия пост
# 13


Eто това имам предвид като казвам тъмни дънки. Вижте ми и дънките на аватара...
Виж целия пост
# 14
зимата-тъмни
лятото-светли.....но пък миналото лято си купих един чифт тъмно-сини   Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия