координати на АГ кабинет в Частната клиника на Мазнейкова

  • 1 380
  • 4
Искам да отида на профилактичен гинекологичен преглед в тази клиника и Ви моля да ми дадете координати за връзка с болницата:)
Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 1
моя съвет е да не ходиш там изобщо. Само лоши неща чувам за Мазнейкова и екипа й напоследък - гледат повече парите, отколкото пациента, претупват прегледите, при спешни ситуации не реагират бързо и адекватно и избщо грижа за човека не се чувствала. Моя позната ходи там и се разочарова. Беше бременна и всичко й бе наред, според Мазнейкова в рамките на 5 месеца , а тя за малко да загуби бебето в 24та седмица, поради ниско прикрепена плацента, която се вижда от 3я месец дори и от некадърник. На нея са отказали и помощ през нощта и тя е отишла в друга болница. Каква е гаранцията, че профилактичните прегледи ги правят като хората?
Виж целия пост
# 2
За преглед е най-добре да отидеш със стари изследвания и резултати при Мазнейкова. Тя е изключителен специалист и има най-добрат апаратура за момента. Ето координати:

http://www.mbal-sofia.com/

Това, което пишат разни потребители с едно единствено мнение във форума, при това от трета ръка....моя позната и т.н.... според мен са лекари, които страшно завиждат че има такава клиника в София и се стремят да я очернят. Вярвай само на тези, които са ходили лично там. Мен лично ме приеха в 12 през нощта за задържане.

Каквото и да решиш, успех ти желая.
Виж целия пост
# 3
здравей, и аз мисля скоро да ги посетя за профилактичен гин. преглед.но може би д-р лекова, тя също работи със каса. иначе доколкото знам може да комбинираш със заплащане.че имало нещо което не се покрива от каса и се заплаща около 5-6 лв.иначе разбрах,уче 50 лв. един такъв пакет проф. преглед. не е малко хич, за тия пари ще взема нещо на детето.
Виж целия пост
# 4
Бях на преглед при д-р Мазнейкова на 26.01 обадих и се два дена предварително и тя ми записа извънреден час т.к. съм от Варна останах очарована от отношението и . Тя лично преглежда всеки един пациент и затова може би на някой им се струва че не обръща достатъчно внимание. Наистина апарата с който гледа е много добър поне във Варна няма такъв.
Отидох без направление при нея, такова ми беше пуснато от самата болница и изследването което ми направиха ми излезе на полвин цена. Не искам да натрапвам на никой мнение, това е моето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия