Panadol - зъби?

  • 5 957
  • 26
От вчера нещо не работи търсачката, та sorry ако повтарям тема! Мъчат ни зъби, не спим, ревем, хленчим постоянно. Изтърпях първите 4, но последните са много мъчителни. Буди се през 40 мин., което предполагам я изнервя доста. От вчера давам Panadol преди сън и спа доста добре. Мога ли да давам всяка вечер или ще я предозирам нещо? Нали в него има парацетамол?! Да не взема да и претоваря черния дроб?
Виж целия пост
# 1
Моя приятелка имаше същия проблем. От нея знам, че не е хубаво да се дава всеки ден Панадол, за да не свикне детето с него и след това да няма никакъв ефект. Тя му мажеше венците с Дентинокс (ако не се лъжа така се казваше) и вече ако той не помогне и реването на бебчето стане нетърпимо даваше Панадол.
Виж целия пост
# 2
Педи ми каза за зъбките да му давам не повече от 3 вечери подред.
Виж целия пост
# 3
Panadol  давам само когато е много критично и то през ноща иначе и масажирам венците с гел PANSORAL  и давам залагалка с шипчета  ,която леко намазвам със същия гел или Дентинокс и това облекчава наистина
Виж целия пост
# 4
Използвах предимно Калгел и Дентинокс като ги редувах. Наистина недей да ползваш Панадол всяка вечер.
Виж целия пост
# 5
Използвах предимно Калгел и Дентинокс като ги редувах. Наистина недей да ползваш Панадол всяка вечер.
подкрепям Peace
Виж целия пост
# 6
Аз също девам панадол ,но гледам да не прекалявам.Не е хубаво всяка вечер.
Виж целия пост
# 7
аз пък да попитам може ли панадола да се редува с Вибрукол Н? това е лекарство хомеопатично, като панадола? при нас Пансорал и прочие гелчета нямад абсолютно никакъв ефект!
Виж целия пост
# 8
Давала съм panadol в краен случай.Знам,че не е полезно всяка вечер.Мажа с калгел.
Виж целия пост
# 9
Давала съм 2-3 пъти. На упътването пише, че има парацетамол. дава се през 4 часа.
Виж целия пост
# 10
И Моника имаше един такъв период.Давала съм Панадол не повече от 5 дни подред, но само по 1 път на ден и то давах най-малката доза /2,5 мл/.Внимавай с Панадола.
Виж целия пост
# 11
Педи ми каза за зъбките да му давам не повече от 3 вечери подред.
Peace
Виж целия пост
# 12
Аз съм давала 4-5 дни подред докато я болеше много  Wink, не мога да оставя детето да се мъчи  ;-Може да редуваш с Нурофен .
Виж целия пост
# 13
Аз същто давам Панадол,  но не повече от три дена на нас гелчетата не ни помагат а през другото време и разтривам венците
Виж целия пост
# 14
аз пък да попитам може ли панадола да се редува с Вибрукол Н? това е лекарство хомеопатично, като панадола? при нас Пансорал и прочие гелчета нямад абсолютно никакъв ефект!
Може да се редува, но Панадола не е хомеопатично лекарство!
Мое мнение повече от 4-5 вечери да не даваш Панадол!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия