бебче на 6м с грип

  • 1 321
  • 1
здравейте Марти е на 6м от около  10 дни сме и двамата с грип.отначало кихаше и имаше суполки заведох го на лекар и ни изписаха антибиотик "да се застраховаме"че няма да се усложни пиехме и двамата ospamox така три дни без никаква промяна.отидохме пак на преглед-изписаха ни друг антибиотик cefzil спря кихането и суполките вече 6 дни го пие кашля по-малко но се появиха пак суполките и кихането.аз също спрях да кашлям но ми е запушен все още носа.а сега и таткото подсмърча и на него изписаха антибиотик макар че нищо друго му няма.вече имам чувството че няма отърване от този грип или каквото там е.нормално ли е според вас пак да киха и да има суполки и възможно ли е да го хване пак преди още да се е излекувал.докато бях зле носех марля но сега не.какво да му давам да се подсигуря че няма да го хване пак.и след като се е разболял веднъж не си ли изгражда имунитет.извинявам се май стана малко дългичко.мерси предварително Hug Hug
Виж целия пост
# 1
При малките деца за съжаление вирусните инфекции много бързо могат да се усложнят и затова се изписва антибиотик. Кашлицата може да е остатъчна, както и хремата . Лигавицата се възтановява по-бавно. Ако няма температура и се храни добре му капете физиологичен разтвор в носа. Все пак е добре да се преслуша от педиатър.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия