Препоръчайте ми добър хирург-ортопед?

  • 5 152
  • 10
Препоръчайте ми специализирана болница и добър специалист ортопед, за ендопротезиране на тазобедрена става?
Виж целия пост
# 1
Да повдигна темата - става дума за протезиране на изкуствена тазобедрена става.
Виж целия пост
# 2
Горещо ти препоръчвам Горна баня ортопедията. За преглед приемите са платени и честно казано е добре да те прегледа Доц. Танчев....и естествено да се уредите при него
Виж целия пост
# 3
Благодаря  bouquet
Не работят ли с ЗК Thinking

П.П.: Имаш ли някакви координати на доц.Танчев или сайт на болницата, защото нищо не мога да открия в нета.
Виж целия пост
# 4
Болницата работи със ЗК, но доколкото знам самия преглед се заплаща. За самата операция има клинична пътека, като ставата се изплаща до 1300лв от здравна каса, а другото си го доплащаш. Има разлика в цените на самите стави от различните производители. Прегледайте хубаво офертите, а нищо чудно и докторите сами да ви предложат решение. Много зависи каква ще е ендопротезата - еднополюсна, двуполюсна и т.н.т. Късмет
Виж целия пост
# 5

Дано Hug
Виж целия пост
# 6
Спряхме се на д-р Джеров от Горна баня, отзиви за него?
Виж целия пост
# 7
Проф. Джеров ли?
идеален вариант
Виж целия пост
# 8
Проф. Джеров ли?
идеален вариант

Сериозно ли?  Thinking Така си го написала, че ми прозвуча като не толкова идеален вариант.
Какво имаше предвид?

Миналата седмица направихме снимка на тазобедрената става и ортопеда от Бургас, ни препоръча д-р Владимиров (но от информацията от нета, разбрах, че по скоро е детски ортопед) и д-р Джеров, работели в екип.
Виж целия пост
# 9
Напротив, просто за него не се бях сетила
Наистина е идеален вариант. Не е от най - словоохотливите, но е добър диагностик
Виж целия пост
# 10
Напротив, просто за него не се бях сетила
Наистина е идеален вариант. Не е от най - словоохотливите, но е добър диагностик

Ох, благодаря.
Вчера се обадих в клиниката, д-р Джеров приемал всеки четвъртък без предварително записване. Ще пътуваме седмицата след Велик ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия