Болно гърло?

  • 646
  • 4
Майчета споделете как лекувате бебоците си ако имат болно гърло.Моят син е на 4,5 месеца и от вчера има дрезгав глас и кашля малко няма темперетура и хрема. Днес идва педито да го прегледа и му изписа калциев глюконат и чайче от шипка да му давам,но ми се струва,че не е достатъчно и двете пише,че са за други болести newsm78
Виж целия пост
# 1
Дано да не ви сполети и хрема!? Rolling EyesМоят син като беше толкова малък му давах Нурофен и по 1 ампула вит.С.Много съм доволна от Нурофена,той е и за гърло,болкоуспокояващ.Но все пак се консултирай с Педито Naughty
Виж целия пост
# 2
Здравей!Когато бяхме на 3 мес. със  зачервено гърло ни изсписаха осцилококцинум-хомеопатично е и безвредно.Имаше ефект.Два или три пъти съм давала по една доза профилактично, ако има признаци, че се разболява.
Виж целия пост
# 3
аз пък намазвах гърлото със смес от мед -лим.сок -малко сода за хляб
има страхотен ефект
дори само малко лимонов сок изцеди и го разбъркай с мед,дай го слъжичка или спринцофката от нурофена
Виж целия пост
# 4
Завържи на вратлето копринено шалче,  лимон с мед не се препоръчва за бебета.От хомеопатиата-беладона9ch(3 пъти по 5 бонбончета) или хомеожен.Бързо оздравяване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия