Защо гейовете "лъщят"?

  • 1 696
  • 20
 Днес ми е въпросителен ден...

 Съвпадението в тематичността на датата и въпроса е чиста случайност.
 Защо гейовете са такива чистофайници. Лъскат та скърцат... Нищо против кокетничеството, всеки го практикува до една или друга степе, но при гейовете парадирането с поддържаност откъм външен вид е повече от набиваща се на очи. Е ли това защитната им  визуална реакция, заради  " мръсните връзки, които поддържат "?
Виж целия пост
# 1
Днес ми е въпросителен ден...

 

Не е само днес  Whistling

Виж целия пост
# 2
Да живеят щраусите Simple Smile
Виж целия пост
# 3
ти да не гониш някакъв норматив по брой теми ..пък и все смислени едни такива.... Whistling
Виж целия пост
# 4
Имам доста познати гейове, ходила съм по техните заведения и от лични наблюдения мога да кажа следното:
Аз поне съм различила 2 групи: едните са си точно "меките китки", такива на които от км им личи, че са обратни. По-екстравагантни дрехи, аксесоари, маниери. И често някои от тях не са съвсем гейове, в смисъл може да са би, а може и да хетеро, но просто са приели такъв тип поведение, нещо като поза. Има и една друга група - мъже, на които по нищо не им личи, че са хомосексуалисти. Нито веждите са им скубани, нито маниерите са им "гейски", обличат си се съвсем нормално. Моите познати спадат към тази втора група, на средна възраст са, със сериозни професии (адвокат, шеф на м/ународен отдел на доста известна фирма и т.н.)
Така че, не можем да сложим всички под общ знаменател, или поне аз не мога.  Моите познати се различават от това, което ти описваш. Пак казвам - съвсем обикновени, без да парадират с външен вид или нещо такова. Нормални хора.
Виж целия пост
# 5
Айде и аз да си кажа.  Laughing  Миналата година навръх втори февруари имах удоволствието да ме заведат в един гей-клуб...  Mr. Green  Толкова хубави и поддържани мъже на едно място не бях виждала, честно...  Crazy  Ама не "лъскави" - съвсем нормални, добре облечени, добре възпитани, добре изглеждащи... и добре танцуващи - почти нямаше седящи, всички хора в клуба танцуваха... Та... много хубаво си изкарах... нищо, че почти не ми обръщаха внимание.  Laughing  А, да - за цялата вечер не видях нито една двойка да се целува - а почти всички си бяха по двойки. Хората се забавляваха и явно бяха оставили целувките и прегръдките за насаме... И така, макар да отидох предубедена, се забавлявах много... и както се вижда още разказвам за тогава.  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Айде и аз да си кажа.  Laughing  Миналата година навръх втори февруари имах удоволствието да ме заведат в един гей-клуб...  Mr. Green  Толкова хубави и поддържани мъже на едно място не бях виждала, честно...  Crazy  Ама не "лъскави" - съвсем нормални, добре облечени, добре възпитани, добре изглеждащи... и добре танцуващи - почти нямаше седящи, всички хора в клуба танцуваха... Та... много хубаво си изкарах... нищо, че почти не ми обръщаха внимание.  Laughing  А, да - за цялата вечер не видях нито една двойка да се целува - а почти всички си бяха по двойки. Хората се забавляваха и явно бяха оставили целувките и прегръдките за насаме... И така, макар да отидох предубедена, се забавлявах много... и както се вижда още разказвам за тогава.  Mr. Green

Хехе, това ми напомня и на моето първо посещение.  Laughing Първо гледах много страхливо, ама след половин час се отпуснах и истински се забавлявах. Може би главната причина беше именно това, че не ми обръщаха внимание и не ми се лепваха някакви абсурдни селски бекове, вонящи на алкохол (както в нормална дискотека). Stop
Виж целия пост
# 7
Защо гейовете са такива чистофайници. Лъскат та скърцат... Нищо против кокетничеството, всеки го практикува до една или друга степе, но при гейовете парадирането с поддържаност откъм външен вид е повече от набиваща се на очи. Е ли това защитната им  визуална реакция, заради  " мръсните връзки, които поддържат "?

Първо, връзките им не са мръсни.
Второ, гейовете и те са хора, не всички са чистофайници.
Виж, в промискуитет може свободно да ги обвиниш.
Виж целия пост
# 8
Мръсни е в кавички, както забелязваш Лисо.
Виж целия пост
# 9
         Вероятно тайната е точно в промискуитета. Все пак те всеки ден свалят и биват сваляни. Трябва да са в класацията.
Виж целия пост
# 10
Kasidy,темата ти да не е продиктувана от това,че тази вечер отварят "гей бар" в града ни  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
 Не знам, но явно имам спешна нужда от гей в къщи, сега ще навивам мъжО, пожелайте ми успех момичета  Peace
Виж целия пост
# 12
Защото са комплексирани.
Виж целия пост
# 13
Срамота, изтървала съм клюката.
Виж целия пост
# 14
Защото придобиват една женска страна,която е неизменна или задължителна като ти омекнат китките Mr. Green.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия