Kak raste v nachaloto?

  • 661
  • 6
Zdraveite!
Dnes hodih na lekar i ni gledaha s malkia bebok, koito obache ne e porasnal! Az sam v 6g.s. .... ne znam....normalno li e da ne e porastnalo mnogo za 1 sedmica? Inache ima tonove...
Malko se pritesnjavam Sad
Виж целия пост
# 1
Хм, би трябвало да порастне, но тъй като това става в милиметри, вероятно апаратът нещо не е измерил. Някъде около 1 см трябва да е бебчето в 6-та г.с. съз зачатъци на рачички и крачета.
Защо те гледат всяка седмица?
Виж целия пост
# 2
За най-ранния период истински важно са сърдечните тонове, а не дали е порасло толкова. Моето в началото на 6-та седмица беше едва 3 мм, иначе плодния сак е бил около 8-9 мм, но оттогава досега - гледахме го в 10-та г.с. последно, си нараства точно колкото трябва. Не се тревожи, щом има сърдечни тонове според мен!
Виж целия пост
# 3
не се шашкай щом тоновете са ок
имаш причина за притеснение обаче при много високо или много ниско кръвно
но и не пишеш в коя седмица си....
пък и според мен нарастването може да става на "скокове"...зависи и от чувствителността на апарата
Виж целия пост
# 4
Mersi mnogo Simple Smile
Znachi e prosto vapros na vreme, Imame sega misia - da rastem  Grinning
Виж целия пост
# 5
Много съжалявам, че съм затрила нанякъде един сайт, на който много хубаво беше обяснено и показано нагледно как се развива ембриончето. Потърси с гугъл и съм сигурна, че ще излезят много сайтове  Wink
Иначе спокойно! Толкова са мънички запетайчиците в началото, че размерите им нямат никакво значение! Важното е, че сърчицето тупка  Grinning
Виж целия пост
# 6
http://www.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewart … cle&artid=149
  Тук можеш да прочетеш....Но не се шашкай-зависи от апарата на който те гледат, от лекаря и т.н. Аз имам 12-13 ехографа от началото на бременноста/стана след стимулация, затова са толкова много Grinning / и се наслушах на какво ли не/ гледана съм в 4 различни кабинета/. Примерно за 4 г.с.. разлика или ехографа не отчита теглото на бебето.....Но важно е, че сърчицето му бие, а и по-нататък като си направиш другите изследвания съвсем ще се успокоиш....Лека бременност!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия