за бръ4ките на шията

  • 2 440
  • 33
кажете нещо ефективно за запо4ващите бръ4ки на шията Praynig
Виж целия пост
# 1
Аз се мажа със същия крем, който използвам за лицето си. В момента L`Oreal Revitalift
Виж целия пост
# 2
Наистина - повечето от нас забравят шията, когато се борят с признаците на старостта, но линиите там са едни от първите издайници на възрастта. Лично аз ги забелязах още на 27 и от тогава ги третирам с козметиката за лице + продукти за бюст/те обикновено са и за деколте/т.е. два пъти. Така се старая, защото имам "руска" физиономия и започват да ми увисват бузките и брадичката.
Виж целия пост
# 3
Ходи с поло нон стоп и няма да се виждат hahaha - базикам се Hug

Ами същата процедура както и на лицето.Но по принцип кремновете за лице против бръчки са много скъпи(ефикасните).Та ще е грехота да ги съсипваш за шията, ще свършат за нула време.Затова на това място повече подхранващи маски и много крем за тяло примерно
Виж целия пост
# 4
Така е ,често се пренебрегва.И аз го правя в интерес на истината.И макар да съм само на 23 забелязвам бръчици,които хич не ми харесват...
Но пък мислейки  върху казаното от кръц кръц,май по добре по -евтино крем4е за лице да използваме,отколкото за тяло.Все пак гушата доста по бързо се сбръчква отколкото тялото,а и лосините не са предназначени за бръчици...
Виж целия пост
# 5
мерси  Hug

изведнъж станаха много дълбоки CloseА никога с нищо не съм си мазала шията Sad
Виж целия пост
# 6
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=23233&goChar=E
Виж целия пост
# 7
Ходи с поло нон стоп и няма да се виждат hahaha - базикам се Hug

Ами същата процедура както и на лицето.Но по принцип кремновете за лице против бръчки са много скъпи(ефикасните).Та ще е грехота да ги съсипваш за шията, ще свършат за нула време.Затова на това място повече подхранващи маски и много крем за тяло примерно
Хм - ами то дали са бръчки по лицето или по шията - така или иначе се виждат. Вярно, кремчетата свършват малко по-бързо, но нали целта им е да намалят видимите признаци на стареене.
Виж целия пост
# 8
Не мисля, че трябва да се притесняваш толкова... аз съм на 30, нямам нито една бръчка по лицето, а виж на шията си има една мнооооооого дълбока резка, поне от както съм станала на 20  Mr. Green
Всяка сутрин си слагам на шията от крема, който ползвам за лицето... вечер, по-рядко, често забравям.

Факт е, че това е нещо, което с кремчета не можеш да оправиш... така че не се вживявай толкова  Wink
Виж целия пост
# 9
Най - накрая някой да пусне пак темичката  Hug
Аз имах същото питане преди време и си купих крем за лице, шия и деколте на Clinians, макар че специализираните кремове за шия са доста по-скъпички Wink

Дано някой изскочи с конкретни предложения  Laughing
Виж целия пост
# 10
Аз се мажа със същия крем, който използвам за лицето си.

 Peace

Винаги и задължително!
Виж целия пост
# 11
Най - накрая някой да пусне пак темичката  Hug
Аз имах същото питане преди време и си купих крем за лице, шия и деколте на Clinians, макар че специализираните кремове за шия са доста по-скъпички Wink

Дано някой изскочи с конкретни предложения  Laughing

дано Praynig
Виж целия пост
# 12
Не мисля, че бръчките на шията трябва задължително да се маже с нещо специално. Мисля че, е достатъчно да се нанася всекидневно от крема, който ползваш, за да може мястото да е добре хидратирано.
Виж целия пост
# 13
Ами явно аз не се впрягам много , много за тези бръчки... newsm78

Но определено, след време ако си взема хубав крем за лицето, който е на цена 200-300лв. ще ми е някак съвестно да си мажа и цялата шия.Той ще свърши за нула време.
Монда, е дала крем за шия и като му гледам цената е доста приемлив 70 долара..

АмИ по тази логика, какво ще правим бръчките по ръцете - те също издават много възрастта и също както шията са доста пренебрегнати от нас newsm78
Виж целия пост
# 14
Използвам крема за лице, също масажирам с лед, а когато си правя маска, нанасям до гърдите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия