Бански

  • 1 028
  • 9
Знае ли някой от къде може да се купят бански по това време? Гледах в мола, но нищо не харесах. Много ще съм благодарна ако някой ме насочи къде да търся, защото ми трябват спешно.
Виж целия пост
# 1
Ул. Солунска, между ул.Ангел Кънчев и ул.Христо белчев, има спортен магазин на два етажа /така и не му научих името/.
Та там има. На басейна Спартак също би трябвало да има.
Това в случай, че ти трябва спортен такъв.
Успех  Wink
Виж целия пост
# 2
Може да провериш и в магазина на "Скини" - ул. Неофит Рилски и Витошка - мисля, че и по това време имат някакви бански.
Виж целия пост
# 3
Спортни се намират по-лесно през зимата, но не такива са ми нужни.
Благодаря за отговорите и ако има още предложения ще се радвам.  bouquet
Виж целия пост
# 4
Аз имам проблем с намирането на плувен бански за бременни, обиколих цяла София, но навсякъде отговорът беше, че сега не е сезон. Кой пък определя кога е сезонът? В България със сигурност не е сезон, ама на Бора-Бора си е тамън  Laughing
Лично аз стигнах до поръчката на такива, мога да дам адрес и телефон. Намерих едно студио, което шие за отбора по худ. гимнастика, както и на Албена Денкова и Максим Ставийски. Мисля че няма да е проблем за тях да ушият каквито искаш половинки, даже може и модела да си измислиш.
Виж целия пост
# 5
Ето от тук
http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTE3MDQ5MjEyMA==&to … mp;action=catalog
Виж целия пост
# 6

Страхотно! Харесах си няколко, но как без да ги пробвам newsm78 На манекена стоят добре, ама знам ли на мен как ще са ми?
Polyndar, нямам време да се занимавам с шиене, на 15 заминаваме, а имам и други ангажименти, иначе не е лошо като идея.
Виж целия пост
# 7
Виж в Seven seconds, Триумф или други по-заредени магазини за бельо.
Виж целия пост
# 8
в МОЛ-а, в Спидо магазина и бански-трепач. Не знам какво не си им харесала...?
Виж целия пост
# 9
в МОЛ-а, в Спидо магазина и бански-трепач. Не знам какво не си им харесала...?

Не ми харесаха, защото са спортни модели, аз искам бански за плаж, нещо по-така Wink
Намерих си на Солунска в един магазин на Триумф, много свежи с малко паетки, вече съм спокойна.
Магазинът се намира близо до Витошка и продават бански на Bluepoint намалени от 59лв. на 30лв., а по-нагоре близо до Христо Ботев има друг магазин, в който има сравнително голям избор на Делфина, но не си харесах десен. Освен това се обаждах в склада на Делфина и ми казаха, че от там също може да се пазарува и да се пробва, но неудобството е, че предварително трябва да си избереш модел, защото са им в кашони и няма как да се видят.
Това е за тези, които се интересуват Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия