За новите храни в менюто на 7-мес. бебе

  • 606
  • 6
Имам няколко въпроса относно храните:
1. Дали вече мога да давам обикновени бисквити с АМ или пюре или да си караме на Плазмон /става дума за глутеновите бишкоти, а не гранулираните/, когато реша да й давам за следобедна закуска?  newsm78 Купила съм и няколко пюрета, които са с бисквити и са за над 6 мес.
2. Грис?
3. Месни пюрета /мисля да ги почвам от 7-мия мес./
4. Жълтък? /мотая се с този жълтък, защото имаше някакъв дерматит по тялото, който още не е отшумял  Sad/
5. Млечни продукти /сирене, масло/?
Много неща се събраха...  Crazy Благодаря предварително!  Sunglasses
Виж целия пост
# 1
Мисля,че можеш да даваш всичко,което си изброила(разбира се в определена последователност).Аз давам обикновени бисквити и грис след като захраних с глутен след 6 месец.Сирене и жълтък също започнах тогава.Месо съм въвела след 5 месец.Не съм срещала никави проблеми.
Виж целия пост
# 2
1. Дали вече мога да давам обикновени бисквити с АМ или пюре или да си караме на Плазмон /става дума за глутеновите бишкоти, а не гранулираните/, когато реша да й давам за следобедна закуска?  Купила съм и няколко пюрета, които са с бисквити и са за над 6 мес. - Ако си захранила с глутен - може, ако не си - изчакай още мъничко.

2. Грис? - =1

3. Месни пюрета /мисля да ги почвам от 7-мия мес./ - след 8-ми месец препоръчвам.

4. Жълтък? - след годинка.

5. Млечни продукти /сирене, масло/? - след 8-ми месец.
Виж целия пост
# 3
1. Ако детето е захранено с глутен, давай.
2. Грисът (пшеничния) даваш също ако е захранено с глутен.
3. Месните пюрета - след 8-и месец.
4. Жълтък - след 8-и месец.
5. Млечни продукти (сирене, масло, извара) - след 8-и месец.
Виж целия пост
# 4
Здравеите, има ли значение дали е на кърма или на АМ при захранването? Ние сме на 6м и още не сме яли месо? Той е на фризовом и фризолак, смесено защото сме със запек, да започвам ли с месото? Вече ядем, зеленчуци и яйце, каша и плодово пюре? Как се започва захранването с месо, давам малко и после мляко или зел.пюре се дава на обед? Много станаха?,  newsm78
Виж целия пост
# 5
Ние скоро навършваме 7 месца,давм му всичко от изброените неща(освен месо),досега не сме имали никакви проблеми.Относно бисквитите спрях Плазмонките и давам бисквити Закуска.Синът ми много харесва.  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
1.Може бисквита.Аз лично не съм давала, давала съм коричка хляб.
2.Грис не съм давала.Не знам.
3.Месни пюрета - вече може да даваш, започни с пиле, пуйка или заек.
4.Не съм давала жълтък все още.Не бързай.
5.Сирене може да даваш, например по малко в зеленчуковото пюре /никога в месното/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия