кафе за непушачи

  • 704
  • 5
 Скъпи родители,  знаете ли кафенета и заведения ,в които не се пуши изобщо и е подходящо да може да се отиде дори с бебе? В повечето заведения има само въздушна преграда между отделенията за пушачи и непушачи, която никак не е ефективна. А ние родителите на бебета, които не пушим също искаме да ходим по кафенца понякога   food010
Виж целия пост
# 1
Отдавна съм прескочил този период.Въпреки всичко ми се струва,че по нашите географски ширини такова животно нема.Бил съм преди години на детски рожден ден в"Мариета и Марионета".Съвсем по нашенски точно на втората минута цигарите бяха на линия.Започна едно търсене на пепелници.............Абе продължавай да търсиш.Успех!
Виж целия пост
# 2
Ще се наложи да изчакаш топлата вода,тоест топлото време и да си седите на теферич с бебето.
Такъв филм като кафене без цигари мисля че няма,а и да има фалира и затваря за месец.
Виж целия пост
# 3
Единствения вариант е в някой голям търговски център, където дори и да се пуши пространството е голямо и дима се разсейва.
Иначе както е казал Котан - на лято и навън Simple Smile
Аз също съм непушач и така правя.
Виж целия пост
# 4
Поправи си заглавието на "кафене", че така е объркващо. Помислих, че вече има  нова напитка за отказване от цигари например. Laughing
Виж целия пост
# 5
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162311.0
Не е нужно да пускаш на две места една и съща тема нали?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия