раждане

  • 1 262
  • 26
Здравейте!
В4ера беше терминът ми и тогава падна тапата ми. После се появиха болки и контракции, но не бяха периоди4ни. Цяля ве4ер не сам спала, защото не се чувствах добре.Лекарят ми каза да не се притеснявам,4е скоро ще запо4не. Днес пак имам болки и контракции, но пак не са постоянил. Интересувам се как беше при вас и да ли скоро ще настъпи самото раждане. Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
Цял ден имах контракции, тапата изтече, вечерта се регулираха и на сутринта родих!

Леко раждане и кураж!!! Hug
Виж целия пост
# 2
Със сигурност скоро ще гушнеш бебето си  Wink На мен тапата ми падаше в продължение на 3 дни. Контракции нямах. На третия ден през целия ден ме болеше съвсем слабо корема и кръста (като при цикъл). Вечерта ми изтекоха водите и тръгнахме за Родилното без нито една контракция. Там след прегледа за разкритие контракциите започнаха и след около 4 часа Дени се роди Simple Smile

Успех, кураж и леко раждане! Peace
Виж целия пост
# 3
при мен болките бяха в продължение на няколко дни... усещах и контракции,но те бяха подготвителни. в дене преди да родя се засилиха и станаха доста болезнени. И аз като теб 2-3 нощи преди голямото събитие не бях спала...
 стискам палци всичко да мине леко! Чакаме да се похвалиш!!!
Виж целия пост
# 4
Би трябвало!?Да се надяваме PraynigПри всеки е различно.Една близка 3 дни така чака с болки...Искрено ти желая успешно и бързо раждане  bouquet
Виж целия пост
# 5
Кога точно ще ти започне раждането никой не може да ти каже(освен,ако не ти го дерижират),но явно ще е скоро!Това е супер!Настройвай се позитивно,усмихвай се въпреки болките.Питай лекаря си как да напъваш,че после може да не възприемаш много ясно нещата.
  Предстои ти едно фантастично преживяване,наслади му се,доколкото можеш!
Виж целия пост
# 6
Leko rajdane!
Виж целия пост
# 7
Мога да ти пожелая само леко раждане,защото настъпва най хубавият момент в живота ти Hug
Виж целия пост
# 8
Раждането е започнало.Въпрос на време е да се сбъдне дългоочакваната среща.Важно е да бъдеш спокойна,да изпълняваш точно това,което ще ти казва лекарят и да дишаш дълбоко.Леко раждане
Виж целия пост
# 9
При мен беше по-бързо, но и при теб няма да е далече. Леко раждане ти желая и здраво бебче, няма да се притесняваш.   bouquet
Виж целия пост
# 10
При мен също стана много бързо. В 11ч ми изтекоха водите и тапата ми падна тогава и в 12.20 ч родих най-сладкото същество на света.
Както казаха и другите при всеки е различно, но определено при теб раждането е започнало.
Леко раждане и здраво бебче  ylinfant newsm44
Виж целия пост
# 11
Кога точно ще ти започне раждането никой не може да ти каже(освен,ако не ти го дерижират),но явно ще е скоро!Това е супер!Настройвай се позитивно,усмихвай се въпреки болките.Питай лекаря си как да напъваш,че после може да не възприемаш много ясно нещата.
  Предстои ти едно фантастично преживяване,наслади му се,доколкото можеш!
PeaceТака е.
Успех и от мен!!!  bouquet
Виж целия пост
# 12
На мен тапата ми падна в 7,00 сутринта. В 18,00 започнаха да ми изтичат водите със съвсем леки болки в кръста. Едва към 21,00 часа започнаха по-силните контракции. В 00,02 часа родих. Тъй че успех и леко раждане.  Peace
Виж целия пост
# 13
На мен тапата ми падна на 1-ви след обяд, болките започнаха през нощта, а родих на 2-ри в 6.35след обяд......
нищо чудно докато пиша това, ти вече да си на път за родилното Wink
Леко раждане  bouquet
Виж целия пост
# 14
                         bouquetУспех и леко раждане!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия