Отново за полетите със самолет

  • 982
  • 7
Предстой ни 10 часов полет със самолет, та в тази връзка имам и въпроси. Може ли да се кърми в самолета и къде се сменят памперсите? Ние имаме запазена бебешка люлка, която не знам какво представлява. Може ли да си гушкам бебчето /на 5 месеца/ при излитането или трябва да е в тази люлка, питам заради коланите, а и защото никога не съм летяла със самолет и нямам представа?
Виж целия пост
# 1
Значи първо zа иzлитането = детето е zадължително в скута ти.
чак като се стигне zадс.ължитнелата височина на полета можеШ да го сложиж в коШчето. Това става zа около 20 мин.
След което можеЩ да го вzемеШ от там и да го кърмиШ по което си врме искаШ. Стюардесите могат да ти zатоплят вода или пюренце ако е необходимо, но трябва да си носиШ всичко сама, Щото zа бебето няма меню.
За смяна на памперса има поне една от тоалетните в самолета която има сваляЩ се плот на койо можеШ да поставиШ бебето спокойно и да го преповиеШ.
Дори и да плаче няма да има проблем, zаЩото обикновено пътниците не мрънкат.
Запаси се с поне 2 ката дрехи zа да можеШ да преобличаШ. Случва се от височината да им става лоШо на мъниците и даи повръЩат, но няма други последствия.
Гледай при иzлитане и кацане да кърмиШ или дадеШ ШиШе
Така по лесно понасят смяната на налягането от височината
Не се притеснявай zа ниЩо о си лети спокойно
Виж целия пост
# 2
Ми то след Деби не остана за допълване Grinning
Бъди спокойна ти, за да бъде и бебето спокойно. Дано спинка през повечето време Wink
Виж целия пост
# 3
погледни тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3446
Виж целия пост
# 4
То наистина не остана много за допълване. Само исках да кажа че когато летях с чехите, Борис на отиване беше на 3 месеца, а на връщане на 5, и в двете посоки ми дадоха бебешко меню, разни пюренца, сокчета и т.н. Въпреки това бъди си подготвена с храна за бебчо. Аз имах термус с топла вода в себе си, така че поне топлото мляко ми беше осигурено. Но ако кърмиш е дори още по лесно.
От личен опит мисля че с толкова малко бебе се лети много лесно, по-големите бебета се скъсаха да плачат и да се въртят, моят юнак само се хилеше или спеше.

Приятен полет!
Боряна
Виж целия пост
# 5
Аз летях с бебо,когато беше на 3 месеца,с кошницата от колата-много удобно,проблема ми сега обаче е че ще патуваме пак след 2седмици,а кошницата я продадох Neutral Face В Олимрик не съм чувала да има екстри за бебета Sad нямам представа как ще се возим Sad  Sad  Confused:  Confused:  Sad
Виж целия пост
# 6
Az letiah s moia bebo,kogato beshe ba 5 meseca s air bulgaria.Tam ekstri za bebeta niama.Ni koshnici,ni diavoli.Triabva da vi kaja che si beshe koshmarno.Ta to do toaletnata spokoino ne mojeh da otida.A stuardesite vechno biaha zaeti s neshto si i s goliama neohota pomagaha .
Виж целия пост
# 7
az ste patuvam sled 2 sedmici s Olimpik:(((( ne mu se polagalo na bebo mqsto Sad ste trqbva da go darja Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия