за хълцането

  • 868
  • 19
Моята бебка е почти на три месеца и всеки ден хълца по 2-3 пъти за по 10-15 минути. Много е изнервящо, а и на нея не й е хич приятно.
Тя по принцип почти не пие вода, но дори и да пийне малко ефект няма. При вас случвали се често да хълцат? Ако някой знае някакъв невероятен метод, че да спре много ще съм му благодарна да ме светне.
Виж целия пост
# 1
И ние сме така.Оправя се единствено с рев....Катъо му писне да хълца започва як рев и тогава се оправя.Нито вода, нищо не помага друго ooooh!
Виж целия пост
# 2
O, син ми е така от много малък, виждаш сега на колко е, продължава да се разхълцва, когато започне да се смее с глас. Преди му помагаше и вода, но сега единствено спира ако започне да яде. Иначе го оставям да си се отхълца. Нищо не помага. След 10-тина минути спира.
Виж целия пост
# 3
И моята дъщеря започва да хълца като се смее.Направило ми е впечатление че има дни в които, като почне да хълца,хълца до вечерта, с няколко паузи естествено.
Виж целия пост
# 4
И моята дъщеря много често хълца. При нея помага ако й дам мляко да яде (водата не ни помага) или ако я сложа по корем (тогава просто забравя да хълца).
Виж целия пост
# 5
Ясно, явно така ще си я караме.
Виж целия пост
# 6
И ние много хълцахме като по-малки. Давах им леко подсладена вода, а когато не им се пиеше вода, им давам залъгалката да смучат и им минава до няколко минути.
Виж целия пост
# 7
Според мен трябва да намериш причината за това хълцане.Много  е неприятно.Ванката хълца когато му е студено и след като го облека и му дам сокче-спира.Интересното при него е,че по принцип пие много сокове ,но когато хълца не иска нищо и се случва малко насила да му давам.Важното е,че хълцането спира. Peace
Виж целия пост
# 8
Все още си хълца,но като бебе я слагах легнала на една страна и не се друсаше чак толкова и като че ли по-бързо и минаваше.
Виж целия пост
# 9
Изглежда при всички бебчета се наблюдава това досадно хълцане.И при нас е така ,бебка е почти на 3 месеца и тя хълца често.При нас спира като започне да се унася за спане,а пък и водичката помага.Май при всички бебчета е различно Thinking
Виж целия пост
# 10
Синът ми хълцаше така до третия месец. Нищо не помагаше. После изведнъж спря. Явно е някакъв период, знам ли...  newsm78
Виж целия пост
# 11
И синът ми много хълцаше и още му се случва.
Няма чудотворен метод и да не вземеш да стряскаш детето  Grinning
Виж целия пост
# 12
Като новородени и двамата хълцаха-така и не разбрах нито от какво се получава,нито с какво се спира...с порастването спряха-е не нацяло,но определено е по-нарядко....сега предлагам водичка,но не мисля,че от нея спира.
Виж целия пост
# 13
И синът ми много хълцаше и още му се случва.
Няма чудотворен метод и да не вземеш да стряскаш детето  Grinning
newsm62
за това не бях се сетила. Естествено, че няма smile3521
Виж целия пост
# 14
И ние хълцаме често, понякога е по-продължително, понякога за кратко. Всеки път се оправя по различен начин или пие водичка, или суче, или минава ей така от нищото, но видимо хълцането не й пречи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия